#1

המשחק המרכזי בליגת העל ישודר בערוץ הראשון אחרי השידור המוצלח של המונדיאל, ההתאחדות בחרה ברשות השידור שתשלם 46 מיליון שקלים עבור המשחק מרכזי בשלוש העונות הקרובותהאם הפנייה של יו"ר הכנסת, רובי ריבלין, סייעה לערוץ 1 לנצח במכרז על זכויות השידור? לא בטוח, אך בהחלט נראה שהחלטת ההתאחדות לכדורגל היום (ראשון), שהמשחק המרכזי מליגת העל ישודר גם בשלוש העונות הבאות בערוץ 1, משקפת את רצון העם.
ערוץ 1 הוכיח הקיץ במהלך המונדיאל כי הוא יכול לעמוד במשימה של הובלת שידור ספורט ברמה גבוהה. רשות השידור הציעה עבור זכויות השידור למשחק המרכזי 46 מיליון שקל לשלוש שנים, 15.3 מיליון שקל לעונה.
בעקבות העניין הרב בליגת העל בעונה שעברה והמתח הרב עד המחזור האחרון בו הוכרעה האלופה ממש עם שריקת הסיום של העונה, ניגשו הפעם שני גופי שידור למכרז כך שההתאחדות נהנתה מהתחרות ויכלה לבקש סכום גבוה יותר.


בשנה שעברה, כאשר רק רשות השידור התמודדה על המכרז, שולמו כ-13 מיליון להתאחדות לכדורגל עבור שידור המשחק המרכזי מליגת העל בערוץ 1. שאר המשחקים ישודרו בערוצי התשלום 'ספורט1' וספורט2' של צ'רלטון.

כבר במחזור הפתיחה, שיחל ב-21 באוגוסט, צפוי משחק ענק בליגת העל, כאשר מכבי ת"א תארח את מכבי חיפה. במחזור השני תפגוש מכבי ת"א בטדי את בית"ר ירושלים.


יצחקי מול מוגרן. יפגוש את האקסית בטדי כבר במחזור השני (שי לוי)

קרדיט לONE