#1

בהפועל ב"ש מוטרדים מהעובדה שבמגרשם אין תאי שירותים מסודרים, בינתיים הקהל לא ממהר לרכוש מנויים. מהמועדון נמסר: "אף אחד לא עושה דבר כדי לעזור"

עונת 2010/11 בפתח ובהפועל ב"ש יצטרכו גם העונה להשתמש בשירותיו של אחד האצטדיונים העתיקים בקרב קבוצות ליגת העל. מדובר כמובן באצטדיון וסרמיל.
הבעיות בתוך המגרש ומחוצה לו לא מאפיינות מתקן של קבוצת כדורגל בעשור השני של המילניום השלישי. העובדה שאין תאי שירותים באצטדיון הישן היא לא דבר חדש, אך ל-ONE נודע כי לא ברור אם השירותים הכימיים שהובאו בשנים האחרונות לתחומי המגרש יהיו פעילים גם בעונה הנוכחית.
עובדה זו מאוד מטרידה את ראשי המועדון, מכיוון שאוהדי הקבוצה התרעמו על כך ולא ממהרים לקנות מנויים לעונה הקרובה.


בסביבתה של הבעלים אלונה ברקת הביעו אכזבה מחוסר הנכונות של עיריית באר שבע לטפל בנושא, שכן האצטדיון העירוני הוא באחריות העירייה. נכון להיום, פחות משבוע לפני פתיחת משחקי גביע הטוטו, אין בכלל תאי שירותים במגרש.
בכירים במועדון התייחסו לנושא ואמרו: "המצב הזה הוא לא לרוחנו. זה לא הגיוני שבשנת 2010 לא יהיו תנאים תברואתיים לאוהדי הקבוצה שבסך הכל באים ליהנות ממשחק כדורגל ולעודד את קבוצתם כשאף אחד לא עושה דבר כדי לעזור לנו". מעיריית באר שבע לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הכתבה.


רוביק דנילוביץ´ ואלונה ברקת. האצטדיון באחריות העירייה (אלעד ירקון)


לפחות בגזרה אחרת במועדון יכולים להיות רגועים: נכון להיום ובניגוד לשנים קודמות, לא נמצאו ליקויים באצטדיון המונעים את שימוש הקבוצה במתקן. יש לציין כי המשחק הביתי הראשון של הקבוצה יתקיים בעוד כשלושה שבועות מול הפועל אשקלון. שני המשחקים הראשונים יתקיימו בחוץ מול מ.ס. אשדוד ובית"ר ירושלים.


קרדיט לONE