#1

הקבוצה תחל כבר היום בהכנות למשחק מול היוונים, כאשר עדיין לא ברור אם עטר יהיה כשיר. בקבוצה אומרים לאחר ההפסד 2:1 למוגרן: "צריך סבלנות"

אחרי יותר מיממה שהיתה לה בכדי להירגע מההפסד 2:1 ביום חמישי למוגרן בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית, מכבי תל אביב נחתה הלילה (בין שישי לשבת) בארץ עם הכרטיס לסיבוב השלישי כשבשבוע הבא היא תתארח בפיראוס שביוון, אצל אולימפיאקוס.
את פני השחקנים קיבלו מספר אוהדי אירגון האולטראס עם שלט עליו כתבו ״אתכם בכל מצב״.
הצהובים עברו גם בדרכם חזרה דרך ארוכה שכללה טיסה מפודגוריצה לווינה ומשם טיסת המשך לאוסטריה. למרות הדרך הארוכה והמתישה, החליטו בצוות המקצועי להתחיל בהכנות למשחק ביום חמישי ביוון כבר הערב כשהקבוצה תשוב לאימונים. עדיין לא ברור אם החלוץ אלירן עטר ישוב לאימונים מלאים ויהיה כשיר למשחק או לא.

"אולימפיאקוס זו אופרה אחרת", מודים בשורות הצהובים. "כולם מסתכלים על זה שהם יארחו אותנו ללא קהל, אבל מספיק להסתכל על הרכש שהם עשו בחודש האחרון כדי להבין שמדובר בקבוצה מהדרג הראשון באירופה. נהיה חייבים להתכונן למשחק הזה בהתאם".
למרות ההפסד למוגרן, בקבוצה מקרית שלום מנסים לשדר רוגע. "יש לנו הרבה סבלנות וכבר אמרנו שעם הקבוצה החדשה הזו נצטרך הרבה סבלנות עד שהכל יעבוד כמו שצריך", אמר גורם בקבוצה


יש גם מי שהעדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה מהמשחק ואמר: "לפחות במחצית הראשונה נראינו יחסית טוב. ברור שיש לנו מה לשפר ובמחצית השניה כולם ראו את זה. מה שחשוב הוא שהשגנו את הכרטיס לשלב הבא. ככל שהמשחקים יעברו ככה אנחנו ניראה טוב יותר ונשתדרג".
מנהל הקבוצה אבנר טוויטו המריא אמש ממונטנגרו ליוון שם הוא צפוי לסגור את כל התנאים להגעתה של הקבוצה מתל אביב לפיראוס. מכבי צפויה לנחות ביום רביעי ביוון ולערוך שם את האימון המסכם לקראת המשחק. הערב יחגגו אוהדי הקבוצה בשיתוף אירגון השחקן ה-12 חגיגות עשור לאירגון שיערכו במועדון 'המוסד' בתל אביב ואליו צפויים להגיע גם אנשי הקבוצה.


השלט שתלו אוהדי מכבי בנתב"ג (יניב גונן)


מאור בוזגלו. מכבי מתחילה בהכנות לאולימפיאקוס (יניב גונן)


מדוניאנין והכובע (יניב גונן)


יוסי מזרחי. יש לו הרבה עבודה (יניב גונן)


אבי סטרול בנמל התעופה (יניב גונן)

#divOrange {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://images.one.co.il/images/MSite.../1200/bginside[12].jpg) no-repeat;position:relative;} #imgOrangeLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOrange {width:400px;} #tblOrange td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOrange th {width:1px;} .imgOrange {width:55px;height:47px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOrangeName {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;font-weight:bold; width:100%} .linkOrangeLink {font-family:Arial;font-size:11px;color:#303d69;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} .linkOrangeDesc {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%}

קרדיט לאתר ONE