#1

חלוצה של בית"ר לא חושש מהיריבות בליגה, מדרבן את הקהל ("אם אני אוהד בית"ר, אני קונה מנוי") ומבטיח אקשן ("הולך להיות מעניין"). צפו בראיון
הרבה מדברים לפני פתיחת העונה על השחקנים שיצטרכו למשוך את בית"ר בעונה הבאה. מלבד גרשון, בן יוסף עידן טל ואבירם ברוכיאן, במועדון בונים גם על עמית בן שושן, שחקן מפוצץ בכישרון שנחשב תמיד למקצוען, שבא לעשות את העבודה שלו ושהצלחת הקבוצה תמיד חשובה לו יותר מהצלחתו האישית.
החלוץ מתכונן ביחד עם בית"ר לעונה, שלא ברור כיצד תתפתח. הקבוצה מחפשת רוכש, המחלוקות עם טוטו תמוז לא מועילות לתדמית של המועדון וגם עזיבת השחקנים המובילים מהעונה האחרונה, ברק יצחקי ועידן ורד, לבטח לא עוזרת.
אך אם שואלים את החלוץ המוכשר, מבחינה מקצועית וחברתית בן שושן מאמין שבית"ר תגיע מוכנה לליגה: "עשינו עבודה טובה במחנה האימונים בגרמניה. כל השחקנים התחברו, חדשים שהגיעו, צעירים וותיקים, ועכשיו נמשיך להכין את עצמנו לפתיחת הליגה"."יש השנה אווירה טובה וביתית, עם חבר'ה צעירים שעלו מהנוער ובחורים שהגיעו מקבוצות אחרות, ושאותם אנחנו מכירים מתקופות הנוער ומהשנים האחרונות. עכשיו נשאר לנו רק לבוא ולדבר על המגרש", המשיך החלוץ.
בבית"ר עדיין ישנו חוסר וודאות כלכלי, אך למרות זאת, גם המאמן אורי מלמיליאן וגם השחקנים בטוחים שבית"ר תצליח להתרומם גם ללא הכסף הגדול.

"אפשר לצפות לקבוצה לוחמת שתרצה להגיע הכי גבוה שאפשר", אומר בן שושן. "אני מאמין בקבוצה הזו, אנחנו נכוון למעלה וימים יגידו איך ניראה. אנחנו מודעים לזה שהשנה שחקנים שנמצאים פה זמן רב יובילו את הקבוצה. נוספו לנו שחקנים מוכשרים שאמורים לעשות את הפריצה שלהם. נעשה את המקסימום".
בבית"ר התרגלו בשנים האחרונות לצ'ק הפתוח, אבל השנה הוא נמצא בתל אביב. בעוד הצהובים-כחולים הנחיתו לא פחות מעשרה שחקנים חדשים ובהפועל תל אביב שמרו על הסגל ועוד הצליחו להוסיף שחקנים מעולים דוגמת פרנסמן, שבחון, רוקי וסהר, בירושלים הביטו מהצד וראו איך הם רק מאבדים את הקאדר, זה שרץ בצמרת בשנים האחרונות.

בן שושן. "צפויים לקרות דברים טובים השנה" (גיא בן זיו)
אך האם זה גורם לחבר'ה בבית"ר לחשוש? אם שואלים את בן שושן, לא בטוח. "הפועל תל אביב היו חזקים בשנה שעברה ונשארו ככה, ואחרי דאבל הם באים עם ביטחון, מכבי תל אביב התחזקו משמעותית ויש את מכבי חיפה, שהיא תמיד קבוצה מצויינת. הקבוצות חזקות, אבל יהיה לנו מה למכור מולם ונראה את זה על המגרש".
השנה בית"ר מתקשה במכירת מנויים: סך הכל בסביבות 500 מהם נמכרו עד עכשיו, ובבית"ר מקווים שככל שמשחקי הליגה יתקרבו האוהדים יתעוררו וירכשו מנוי לעונה הקרובה. "אם אני אוהד בית"ר אני קונה מנוי" מצהיר בן שושן, "זה חשוב במיוחד השנה. ראשית, כי זה גם עוזר לקבוצה מבחינה כלכלית ושנית, כי יש לנו קבוצה מעניינת וצפויים לקרות דברים טובים השנה. לדעתי הולך להיות מעניין".בן שושן רץ לקנות מנוי (אמיר לוי)

על עצמו בן שושן לא אוהב לדבר, הוא רק מבטיח שיעשה הכל למען הצלחת הקבוצה: "באופן אישי אני מקווה לעזור לקבוצה ולתרום. אני מקווה שבעזרת השם תהיה שנה מוצלחת לבית"ר".

קרדיט לאתר ONE