#1

מגן דרום אפריקה סיפר על הרצון להתקדם אחרי שלוש עונות בכרמל: "חולם לעבור לליגה מהגדולות באירופה, אך נכון לעכשיו, אין הצעות קונקרטיות"
למי שחשב שההתעסקות בשאלת המגן השמאלי של מכבי חיפה, פיטר מסיללה, נגמרה והירוקים הרוויחו את שחקנה של נברחת דרום אפריקה לעוד עונה, אז אולי הראיון האחרון שנתן השחקן בתקשורת האפריקנית עשוי לשלוח את אלישע לוי לשולחן השרטוטים ולחפש אופציה מחודשת.
הדברים שאמר שחקן ה'בפאנה-בפאנה' מטרידים במיוחד לנוכח העובדה שבקבוצה של יעקב שחר אין מחליף לעמדה המדוברת והשחקן היחיד שמשחק עם רגל שמאל טבעית בהגנה הוא טאלב טוואטחה, שלקח אליפות העונה בקבוצת הנוער של המועדון תחת שרביטו של חלוץ העבר של הקבוצה, איתי מרדכי.

עוד לפני הנסיעה למונדיאל דיברו בסביבת מסיללה על עזיבה אפשרית של השחקן המוכשר למועדון יותר בכיר וגדול באירופה, אבל אולי בגלל ההדחה המוקדמת והתקדימית של נבחרתו, בסופו של דבר חזר טספו לעומת שבא. גם ההופעה בעונה שעברה בליגת האלופות הייתה אמורה להיות מקפצה עבור מסיללה.
"אני מרגיש בהחלט שזה הזמן שלי לעזוב" אמר מסיללה בראיון המדובר. "למרות השמועות שאני בדרך למועדון גדול האמת שקבוצות לא ממש פנו אלי. אין לי מושג אם אעבור או לא".


מסיללה: "הייתי בישראל ב-3 העונות האחרונות, הגיע הזמן שלי להתקדם" (בעז גורן)

מסיללה המשיך והדגיש את רצונו לסיים את פרק 'ישראל' בקריירה שלו. "אני חושב שאני אדע בוודאות בעוד שבועיים אבל אני מאמין שזה יהיה טוב מבחינתי לעזוב לליגה בכירה, אין לי העדפה כרגע. הייתי בישראל בשלוש העונות האחרונות, הגיע הזמן שלי להתקדם".
למרות זאת אמר מסיללה שהוא לא בטוח אם מכבי חיפה מוכנה למכור אותו. "יש לי עוד שתי עונות בחוזה שלי ובשלב הזה אני לא יודע אם הם (מכבי חיפה) יתנו לי לעזוב גם אם אכן אקבל הצעה".


מייקון מול מסיללה: "אצטרך לחכות ולראות" (רויטרס)

"החלום שלי זה לעבור לליגה מהטובות באירופה ונראה איך זה ילך בשבועיים הקרובים. ברגע הזה נדע אם ירצו שהשאר או שאלך. אני בקשר עם הסוכן שלי מייק מקאב והוא אומר שכרגע אין חדש, אצטרך לחכות ולראות".


קרדיט לONE