#1

החלוץ החדש של האדומים הגיע לאימון אך לא נטל בו חלק. סהר השאיר את דרכונו על מנת להוציא לו ויזה למשחק מול אקטובה. אימון מלא לוינסנט אניימה
החלוץ בן סהר שנחת הלילה (בין חמישי לשישי) בישראל לאחר שהגיע בטיסה מברצלונה, הגיע הבוקר למתחם חודורוב, שם פגש את סוכנו רונן קצב ואת חבריו החדשים בהפועל תל אביב, התקבל באהבה על ידי השחקנים והצוות המקצועי ויקבל את החולצה מספר 11.
השניים נפגשו על מנת לסגור את העניינים הכספיים מול החשב ניר כץ, ולחתום לעונת השאלה אצל האדומים.
סהר גם הגיע להשאיר את דרכונו במשרדי הקבוצה כדי שיוכלו להכין לו ויזה לקראת הנסיעה לקזחסטן, למשחק מול אוקטובה ביום רביעי הקרוב בסיבוב המוקדמות השלישי בליגת האלופות.החלוץ בן סהר שנחת הלילה (בין חמישי לשישי) בישראל לאחר שהגיע בטיסה מברצלונה, הגיע הבוקר למתחם חודורוב, שם פגש את סוכנו רונן קצב ואת חבריו החדשים בהפועל תל אביב, התקבל באהבה על ידי השחקנים והצוות המקצועי ויקבל את החולצה מספר 11.
השניים נפגשו על מנת לסגור את העניינים הכספיים מול החשב ניר כץ, ולחתום לעונת השאלה אצל האדומים.
סהר גם הגיע להשאיר את דרכונו במשרדי הקבוצה כדי שיוכלו להכין לו ויזה לקראת הנסיעה לקזחסטן, למשחק מול אוקטובה ביום רביעי הקרוב בסיבוב המוקדמות השלישי בליגת האלופות.

למרות המעבר המתוקשר, סהר לא מוטרד ולא לחוץ: "המעבר להפועל לא מלחיץ אותי בכלל, באתי לפה כדי לשחק כמה שיותר ולשחק טוב, לעזור להפועל, בוא נראה מה יהיה".
האדומים ערכו אימון ראשון מאז נחתו מבוסניה. אביחי ידין ואיתי שכטר חשו כאבים קלים בקרסול, לא התאמנו ועברו טיפולים בקליניקה של רונן צפריר. וואליד באדיר שסבל בשבוע שעבר מ-4 ימי מחלה מלווים בחום גבוה ערך אימון קל בלבד.


בן סהר חוזר לחודורוב ומתחיל להתרגל לאלי גוטמן (רועי גלדסטון)

ערן זהבי סובל מכאבים במפשעה זכר למשחק שלשום, קיבל זריקה ולא התאמן. זהבי גם חש לא טוב לאורך כל הלילה האחרון וסבל מהקאות. כולם צפויים להיות כשירים למשחק מול אוקטובה.
וינסנט אניימה מתחיל לחזור לכושר ולאחר שחזר לישראל עם משפחתו ערך אימון מלא עם מאמן השוערים גבי בורשטיין והשוערים גליל בן שנן שנתן משחק מצויין בבוסניה ואריק ינקו.


אניימה. השלים אימון מלא אחרי חזרתו לישראל (רועי גלדסטון)
סוכנו של דגלאס דה-סילבה השוהה בישראל, נפגש עם החשב ניר כץ בנוגע לחוזהו החדש של הברזילאי. הצדדים ייפגשו שוב ביום ראשון והברזילאי צפוי לחתום על חוזהו המשודרג.
הפועל חוכרת מטוס לקזחסטן
הנהלת הפועל ת"א קיבלה החלטה לחכור מטוס לקזחסטן למשחק מול אוקטובה. הטיסה של האדומים תצא ביום שני ב-10 בבוקר, כאשר המשחק ייערך ביום רביעי בערב. הקבוצה תחזור ארצה ביום חמישי.קרדיט לONE