#1

מקור: http://sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.29238.html

השחקנים של גוטמן מרגישים רוח של שינוי לקראת מכבי נתניה (19:30). כל כוכבי פרשת הקזינו צפויים לפתוח. עטר לשחקנים: "חייבים לבוא בהתלהבות האופיינית לנו"


התחושה איתה אלי גוטמן מגיע למשחק הראשון שלו בהפועל תל אביב היא מאוד מיוחדת. הקבוצה במקום האחרון וחייבת לנצח את מכבי נתניה הערב (19:30, תקציר בלעדי באתר) כדי להיחלץ מהמשבר, אבל המאמן, שנחת רק השבוע, יודע שיהיה קשה להאשים אותו במקרה של הפסד.

ניצחון לעומת זאת, והאוהדים כבר ירימו אותו על הכתפיים. אל תקנאו בגוטמן, אלה 90 הדקות הראשונות והאחרונות בהן יהנה מהפריוויליגיה הזו.

מאמן הפועל תל אביב ערך אתמול (שישי) אסיפה מסכמת לקראת משחק הבכורה. גוטמן הקרין לשחקנים את קלטת המשחק נגד קרית שמונה והרבה לעצור ולהעיר. הוא התעכב בעיקר על צמצום הרווחים והראה לשחקנים שהם עומדים רחוק מדי אחד מהשני.
המאמן, שהעביר ביקורת על רוב שחקני ההרכב, דיבר גם על ההצטרפות של השחקנים קדימה והנעת הכדור השגויה. גוטמן שוב כמעט ולא התייחס ליריבה מלבד דבריו שמדובר במשחק חשוב למועדון ושצריך להחזיר את החיוך לקהל.
שחקן בהפועל ת"א אמר בסיום האסיפה: "כל מילה של אלי הייתה נכונה גם אם זה נשמע כביקורת. אני לא מבין איך לא ראינו איזו בושה היינו עד עכשיו, בשבת תראו הפועל תל אביב אחרת".
גוטמן לא הרבה לעצור את האימון המסכם שנערך תחת גם שוטף ושם דגש על מצבים נייחים. לפי התרגול גוטמן החליט לפתוח עם שי אבוטבול בקישור לצדו של מזואה אנסומבו, אחרי שאתמול עוד הייתה התלבטות בינו לבין עידן סרור. גם הפעם תורגל ליאור אסולין בצד שמאל של הקישור וראובן עובד בצד ימין. ברוך דגו אמור לשחק במרכז כשבחוד יתופקד פאביו ג'וניור. וואליד באדיר לא יהיה בסגל בגלל פציעה.
הרכב משוער: וינסנט אניימה, דני בונדר, רמי דואני, גבריאל דוס סנטוס, יגאל אנטבי, שי אבוטבול, מזואה אנסומבו, ברוך דגו, ראובן עובד, ליאור אסולין, פאביו ג'וניור.


בניגוד לגוטמן, ראובן עטר לא תרגל את ההרכב שאמור לפתוח במשחק. על פניו נראה כי מאמן מכבי נתניה יפתח עם ה-11 שניצחו במחזור האחרון את בני יהודה. איתי שכטר יחזור לסגל אחרי פציעה ממושכת וצפוי להתחיל על הספסל.
באסיפה הקרין עטר את המשחק של קרית שמונה נגד הפועל תל אביב ולאחריה צייר את ההרכב של האדומים על הלוח. עטר אמר לשחקנים: "אם אנחנו לא רוצים שהפועל יחזרו לליגה על חשבוננו, אנחנו חייבים לבוא בהתלהבות שאופיינית לנו. זה יהיה משחק קשה מאוד כי הפועל מגיעה כמו שמכבי תל אביב הגיעה נגדנו – עם הרבה התלהבות, עם הקהל שחוזר ועם הרגשה טובה".
מי שנראה השבוע יותר שקט מהרגיל ומכונס בעצמו הוא לירן שטראובר, שבתחילת העונה שעברה היה בדרך החוצה מנתניה לאחר סכסוך עם גוטמן.
הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, אבי סטרול, לואיס מרין, דדי בן דיין, אלמוג כהן, תמיר כהן, טל מעבי, יחיאל צגאי, דלה ימפולסקי, אובודו אוקוצ'ה.