#1

ראמון פלאנס אישר שמתקיים מו"מ עם הפועל. "המטרה שלנו היא לקצור את הפירות שיניב". הפועל צפויה לרכוש חצי מכרטיסו. אניימה לא ייצא לגומלין
לאחר שאתמול סוכמו תנאיו של בן סהר בהפועל ת"א, היום (חמישי) אנשי הנהלת המועדון פועלים נמרצות כדי לפרק את המוקש האחרון, הסיכום מול אספניול, ובכך להביא להשלמת העיסקה.
כפי שכבר פורסם אתמול ב-ONE, בהפועל ת"א מעוניינים לרכוש אחוזים מכרטיסו, כאשר המועדון הספרדי דווקא רצה השאלה בלבד, ודרש סכומים גבוהים מהפועל בעבורה. האדומים מעוניינים לקבל אחוזים מכרטיסו עבור הכספים שהם משקיעים.
בינתיים אישר המנהל המקצועי של אספניול ראמון פלאנס את קיום המשא ומתן בין אלופת ישראל לקבוצה הקטלונית. "אנחנו מקיימות דיונים יחד בכי להבין מה הכי טוב לשחקן. דיברתי איתו והוא הביע את רצונו בדקות משחק על מנת שיוכל להתפתח. הוא יודע שהוא בצומת דרכים חשוב בקריירה שלו".


פלאנס אף הבהיר שהמועדון לא מתכוון למכור את השקן אלא רק להשאילו לאדומים. "הם אמנם העלו את ההצעה שלהם, אך זה לא משכנע אותנו. נגן על הזכויות שלנו. המטרה היא לקצור את הפירות שיניב כי הוא יכול עוד להשתפר.
המנהל המקצועי אף הסביר כי הוא מודע להזדמנות הכלכלית שעשוייה להיווצר עם מעבר של סהר לאדומים: "זה יהיה מצויין גם בעבורו וגם לנו אם הפועל תעפיל לליגת האלופות או לאירופית".
לאחר שיחות שנערכו במהלך היום, "הדברים הולכים לכיוון חיובי", כך הגדירו זאת בסביבת הפועל ת"א, כאשר נראה כי אכן הפועל תרכוש מחצית מכרטיסו של סהר מאספניול, כפי שרצתה מלכתחילה.
על פי ההסכם הנרקם בין המועדונים, האדומים גם יוכלו להחליט בעתיד מתי למכור את החלוץ, לאיזה מועדון ובאיזו עלות, כאשר 50 אחוזים מדמי המכירה יועברו למועדון מברצלונה. כזכור, סהר נרכש לפני שנתיים ע"י אספניול וקיבל חוזה ל-5 שנים, כאשר נותרו 3 שנים לחוזהו.
בנושא אחר. וינסנט אניימה ביקש מהנהלת הקבוצה כמה ימי חופש כדי להמריא לניגריה, ולהביא את בני משפחתו לישראל. המשמעות היא שאניימה לא ימריא עם הקבוצה למשחק הגומלין בסרייאבו מול ז'לז'ניצ'אר.


אניימה. לא צפוי להמריא לגומלין מול הבוסנים (מיכה בננו)

השוער עדיין לא קיבל תשובה בנושא, אך ככל הנראה המועדון לא יתנגד לכך, מאחר והקבוצה יכולה להסתדר גם בלעדיו במשחק הגומלין, לאחר שגברו 0:5 על הבוסנים במשחק הראשון. היום יגיע אניימה לאימון ויקבל תשובה בנושא. הפועל תמריא ביום שני לבוסניה, משחק הגומלין ייערך ביום רביעי בערב והקבוצה תחזור ארצה ביום חמישי.


קרדיט ל"ONE"