#1

שכטר על הגומלין מול ז'לזניצ'אר: ניקח ספר טוב חלוץ הפועל ת"א מלא ביטחון לאחר ה-0:5, זהבי: "מחכים לשמוע את ההמנון בשלב הבתים". אניימה ייפגש היום עם הראל וטביב. אוסים: "חשבתי שייגמר 12:0"

הפועל ת"א לא התקשתה להביס 0:5 את ז'לזניצ'אר אלופת בוסניה בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות ולהבטיח כמעט סופית את המקום בסיבוב הבא.
האדומים סגרו את הסיפור כבר במחצית הראשונה, כאשר מהראן ללה תורם שלושה שערים, יוסי שבחון, שחקן הרכש מהיריבה העירונית, מוסיף עוד אחד ושער נוסף נכבש על ידי שחקן בוסני.
אלי גוטמן וחניכיו יכולים כבר לחשוב על הסיבוב הבא, למרות שעוד מחכה להם משחק גומלין בבוסניה, אך לאור החולשה של ז'לזניצ'אר, הם לא צפויים להיתקל בבעיות מיוחדות.
שוער הפועל ת"א וינסנט אניימה שישב על הספסל ייפגש במהלך היום עם הבעלים מוני הראל ואלי טביב לגבי עתידו במועדון. זו תהיה פגישה שניה עם הבעלים, לאחר שהפגישה הראשונה בין הצדדים נערכה ביום שני בבוקר והוגדרה כטובה.


בתום הפגישה עם הבעלים יתברר האם אניימה יסכם על חוזה חדש לשלוש שנים או שיישאר במועדון עד חודש ינואר ואז ינסה לצאת לאירופה. החוזה המשודרג לשלוש שנים שמציעים לשוער הוא בשכר של חצי מיליון דולר נטו לעונה (כולל מענקים על העפלה לליגת האלופות ועל תארים).
בנושא אחר, פגישה צפויה גם בין אביחי ידין והנהלת הקבוצה כדי להגיע לעמק השווה בנוגע לגובה סעיף היציאה של הקשר לחו"ל. הפועל רוצה שהסעיף יעמוד על סכום של 1.5 מיליון יורו, כאשר השחקן לא מעוניין שהסעיף יהיה יותר ממיליון. זו המחלוקת היחידה בין הצדדים, כאשר שכרו המשודרג של ידין כבר סוכם והוא צפוי להרוויח קצת יותר מ-200 אלף דולרים בעונה.

גוטמן אמר בסיום המשחק: "נראינו טוב מאוד יחסית לחודש יולי. עשינו מחצית ראשונה מצויינת, הכרענו את המשחק בשלושים הדקות הראשונות. במחצית השניה החום והעייפות האיטו אותנו, זה משחק ראשון. זה חשוב לפתוח ככה בליגת אלופות וכשראיתי שהקבוצה רצה טוב שיתפתי שחקנים נוספים".
על כך שאניימה לא שותף אמר: "הוא לא שותף רק מסיבות מקצועיות ובגלל שהוא עוד לא נמצא בכושר. אין לי שום כוונה למנוע ממנו לעבור לקבוצה אחרת".


הקשר ערן זהבי הוסיף: "זה כיף, אנחנו מאושרים, עשינו את העבודה כמו שצריך יחד עם הקהל המדהים שלנו. המחצית הראשונה היתה מצויינת עם ניצול מצבים מצויין, אנחנו עם הפנים קדימה לגומלין ומשם לשלב הבא".
זהבי הוסיף: "זה לא היה קל, הבקענו שני שערים מהירים ומפה אנחנו עשינו את זה קל, עבדנו קשה בשביל שזה יראה קל. אני חושב שהקהל יכל לראות עוד שערים במחצית השניה, אבל לא נורא, אנחנו נפצה אותו. כששמעתי את ההמנון של הצ'מפיונס בהתחלה עברה בצמרמורות, אבל זה עדיין לא הדבר האמיתי, זה היה כיף גדול ואנחנו מחכים לשמוע את ההמנון בשלב הבתים".
זהבי נשאל על כך שגם מכבי חיפה הביסה את גלנטורן במשחק הראשון בשנה שעברה, אך לא הצליחה כל כך בליגת האלופות ואמר: "אני מוכן שכמו חיפה, גם אנחנו נגיע לליגת האלופות".

ללה, ידין וזהבי חוגגים (דרור עינב)
איתי שכטר גם כן היה מרוצה בסיום מהתצוגה של הקבוצה: "פתחנו טוב, נראינו קבוצה מאוחדת כמו בשנה שעברה. זה נראה טוב וזה צריך להמשיך. אני שמח ששבחון נכנס טוב לעניינים וגם גליל עשה את העבודה ואנחנו נהנים מכל רגע".
על כובש השלושער מהראן ללה אמר שכטר: "איך שמהראן ללה נראה היום, כנראה שלא חסר לנו חלוץ. ללה זה שחקן חשוב להפועל, הוא נותן גולים במאני טיים. אני שמח שהוא מצליח. הוא מדהים" על שבחון הוסיף: "אני לא אדבר על כך שמכבי ת"א ויתרה עליו, אנחנו מאושרים שהגיע אלינו לא רק שחקן, אלא בחור מדהים. אני מאושר על השער שלו ורק שיצליח ויתקדם".

השוער הבוסני בהלם (דרור עינב)
שכטר התייחס גם לאוהדים ואמר: "התגעגענו אליהם מאוד. היום ישבנו אני וגילי ואמרנו כמה אנחנו רוצים לראות אותם ושידחפו אותנו במשחק. זה הכח שלנו". שכטר התייחס לכך שלמעשה הגומלין הוא לפרוטוקול בלבד ואמר: "ניקח איזה ספר טוב, אבל נעלה בכל הכח שלא יהיו טעויות, כי כבר היו דברים מעולם".

ללה לוקח את הכדור (מיכה בננו)
לאחר המשחק התברר כי אלמונים זייפו את חשבון הפייסבוק של יוסי שבחון במטרה לפגוע בו.
מאמן ז'לזניצ'אר אמר אוסים: "חשבתי בהתחלה שהמשחק ייגמר ב-12:0. הגומלין בשבוע הבא כבר לא יהיה אותו דבר כמו שהיה כאן עם הקהל והאווירה שלנו, אבל ברור שהפועל עברה לשלב הבא".

שכטר מודה לקהל בסיום (מיכה בננו)


שבחון וידין מחובקים בסיום (מיכה בננו)

קרדיט לאתר "ONE"