#1

חום יולי אוגוסט הביא להתפוצצות של הפועל ת"א הערב על ז'לנזניצ'אר במוקדמות ליגת האלופות: לאלה כבש שלושער בהופעה נהדרת, שבחון רשם אחד משלו ובישול בבכורה מושלמת ובתוספת שער עצמי ניצחה הפועל 0:5 מרשים .
13/07/2010 21:00:00ליגת האלופות, מוקדמות, סיבוב ראשון
הפועל תל-אביב 0:5
זלזניצאר מאהרן לאלה (10')
יוסי שבחון (12')
באסליג'ה (28', עצמי)
מאהרן לאלה (31')
מאהרן לאלה (38') אצטדיון: בלומפילד בישולים לזכות הפועל ת"א :
יוסי שבחוןהיא חזרה. למעלה מ-11 אלף אוהדי הפועל תל-אביב שבו הערב לאצטדיון בלומפילד וחזו בתצוגה נהדרת של הדאבליסטית, שהביסה 0:5 את ז'לנזניצ'אר במסגרת מוקדמות ליגת האלופות. לאלה בשלושער מרשים ושבחון עם גול ובישול בבכורה, קירבו את הפועל באופן משמעותי לשלב הבא.


לחניכיו של אלי גוטמן הספיקה מחצית אחת בלבד, בה הציגו יכולת נהדרת אשר באה לידי ביטוי בחמשת השערים שנכבשו. גילי ורמוט עשה ככל העולה על רוחו, תסכל שוב ושוב את שחקני ההגנה הבוסנים וגרם לכל אוהד אדום לתהות איך הוא נשאר לעוד עונה במועדון.

אז נכון שהקבוצה הבוסנית הציגה יכולת מגוחכת, ונכון שאף לא הייתה קרובה להוות יריב ראוי להפועל, אולם כל זאת מתבטלים כאשר צופים בכושר הנוכחי של הקבוצה באמצע יולי. הנעת הכדור הכה מפורסמת של האלופה, בנוסף למהלכים מבריקים בהתקפה, גורמים לחשוב כאילו אנחנו עדיין בעיצומה של העונה שעברה.


יוסי שבחון, בהופעת בכורה פנטסטית במדים האדומים, הוכיח כי ניתן לבנות עליו - ולא רק כשחקן ספסל. השער שכבש בנוסף לבישול, הצטרפו להקרבה בלתי פוסקת שהובילה בסופו של דבר להערכה מלאה מצד הקהל האדום כשזה הוחלף.

נציין כמובן גם את מאהרן לאלה, שכבש שלושער והשכיח לרגע את החיפושים אחר חלוץ נוסף. גם בין הקורות זכו שחקני הפועל לביטחון, לאחר שגליל בן שנן הציג יכולת טובה ושמר על שער נקי. במחצית שנייה נכנסו להופעת בכורה רומאן רוקי, שהיה פעיל במרכז השדה, וביבאן פרנסמן במקום דה סילבה בהגנה. למעלה מ-11 אלף האוהדים שצבעו את בלומפילד באדום הזכירו נשכחות מהעונה החולפת, ונתנו את האות לפתיחת עונת 2010/20011. אנחנו מוכנים.


לוח אירועים:


דקה 10 - רוחב של ורמוט משמאל הותיר את לאלה מול השוער, 0:1 מהיר להפועל.


דקה 12 - שבחון הרשית מקרוב אחרי בעיטה של שכטר, אותה החל הקשר. 0:2.


דקה 28 - לאלה בעט מתוך הרחבה, הכדור הוסט ונכנס לרשת, 0:3 קליל להפועל.


דקה 31 - שבחון הותיר את לאלה לבד ברחבה, החלוץ כבש מול שער חשוף. 0:4.


דקה 36 - ורמוט הוכשל ברחבה, באדיר ניגש לבעוט את הפנדל, השוער הדף.


דקה 38 - בעיטה של לאלה שוב משנה כיוון בדרך לחמישי של הפועל.

מחצית שנייה:


דקה 56 - בעיטה של בן דיין מרחוק יצאה מחוץ למסגרת של השוער.


דקה 67 - שכטר הכין לורמוט, שחמיץ מקרוב מול השוער.דקה 80 - ורמוט בכדור עומק מצא את מרעי, החלוץ בעט חלש לידיים של שחיץ'.


הרכבים:


הפועל תל אביב: גליל בן שנן, עומרי קנדה, דגלאס דה סילבה (ביוואן פרנסמן 65), וואליד באדיר, דדי בן דיין, ערן זהבי, אביחי ידין, יוסי שבחון (ויקטור מרעי 74), גילי ורמוט, מהראן לאלה (רומן רוקי 57), איתי שכטר.


ז'לייז'ניצ'אר: איברהים שחיץ', סרג'ן סטאניץ', ידראנקו בוגיצ'ביץ', אלביס משיץ', מירקו רדובאנוביץ', מירסאד בשלייה, מילאן צ'ולום (מועמר סברקה 46), סרג'ן סאביץ', אדין וישצ'ה, זייקו זבה (גוראן גאנצ'ב 46), לזאר פופוביץ' (דמיר רובקנין 88).


11,250 צופים באצטדיון בלומפילד ביפו.
קרדיט לאתר "אדום עולה"