#1

ראיתי שיש הרבה אנשים בפורומים היום שמפיצים את זה אז בואו ואני אתן לכם קצת מידע-

Fribiz -אתר מתנות שבו בעזרת נקודות אתה יכול לקנות חפצים מדליקים כמו:

Ipad
Ipohne
50$ A Ebay
50$ At Amazon
1600 Xbox Live Points

ועד הרבה הרבה מתנות...

איך משיגים את הנקודות?!

משיגים בכל פעם 10,000 נקודות כאשר אתה מזמין חבר להצטרף ל Fribiz דרך קישור שלך וכשאתה עושה את זה אתה מקבל 10,000 על כל חבר ועל כל פעולה שהוא עושה בחשבון שלו אתה עושה עוד נקודות.יש הרבה דרכים להשיג נקודות וחבר שלי בעצמו זכה ב50‏$ בEbay שזה המון כסף.
אני אציג לכם 6 שיטות של השגת נקודות:

1. הצטרפו לאתר בקישור הבא:http://www.fribiz.com/referrer/giladygb

2. The Weekly Missions- המשימות השבועיות,בכל שבוע יש משימה כלשהי שאם אתה מבצע אותה כהלכה אתה זוכה ב100,000 נקודות!!(שווה ערך ל10 אנשים שהצטרפו דרכך) המקום השני זוכה בכ50,000 נקודות והמקום השלישי זוכה ב20,000 נקודות... במה זוכה במקום הרביעי? כלום.
[הערה-בבלוג של פירביז נמצאים המשימות השבועיות והדרכתם]
כל אדם שמנסה את המשימה השבועית מקבל 1000 נקודות רק בשל היותו בן אדם!!!

3. הדרך הכי פשוטה זה פשוט לצרף חברים בעזרת קישור ההפנייה שמופיע בדף הGetFribiz שולחים אותו לחבריכם בפייסבוק טוויטר או אנערף מה ומקבלים נקודות על כל אחד שמצטרף.


4.Gift Card- האפוציה הזאת עוד לא עדכנית באתר Fribiz וכשתהיה אני אעדכן את הפוסט שלי

5. Buying Fribiz-האופציה האהובה עליי.לאלה שלא מצליח להם בקניות בFribiz בעבור כל דולר אחד ניתן לקנות 20,000 נקודות בFribiz. חשבו ותראו כמה נקודות אפשר להשיג בעזרת 200 דולר. ניתן לראות אופציה זו מתחת לאפשרות Getting Fribiz איפה שכתוב buying Fribiz.

6. תגמול- בעבור כל קנייה ששאת מציע את עצמך באתר האמור לעיל כאשר אתה מפסיד את מקבל את כל נקודותיך חזרה+תגמול שהוא שונה ממוצר למוצר.

זה הכל. בנוגע לכך שאין תמונות אני מצטער פשוט הסתכתי בהעלאת התמונות לאתר...
קרדיט לאתר אחר