#1

הסיפור האמיתי: מאחורי הקלעים של הדרבי הגדול "הרצועה הצולבת": רגע האמת של שיטת הקיזוז הגיע, לוזון וחלובה במתח. נמני מנסה להרוס להפועל, לגוטמן ואבוקסיס תוכנית סודית ולמי אלישע ושחר שרים?
גוטמן ואבוקסיס עם נמני. מה הם מתכננים לדרבי?הדרבי התל-אביבי קרב ובא והדריכות לקראת הקרב הכי חשוב של העונה בשיאה. בצד אחד עומדת המוליכה, הפועל תל-אביב שמגיעה במומנטום נהדר ועם הסיכויים לאליפות לטובתה, ובצד השני מכבי תל-אביב של אבי נמני, חבולה מהמשחקים האחרונים.
רגע לפני הדרבי, כולם בטירוף. אבי נמני מנסה להסביר לשחקניו מה צריך לעשות כדי לנצח את האדומים, לאבוקסיס וגוטמן יש טקטיקה סודית, לואיס פרננדז וטל בנין מנסים לאתר כישרונות לנבחרת ואבי לוזון ושטרן חלובה מתמודדים עם השלכות הקיזוז.
ואין לשכוח גם את הצד הירוק ממכבי חיפה שחייב לראות את הפועל תל-אביב מאבדת נקודות כדי לזכות באליפות.
בלומפילד מלא, אלישע לוי ויעקב שחר ביציע, אבי נמני על הקווים של מכבי תל-אביב ומהצד השני אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס עורכים את ההכנות האחרונות שלהם.
אבי לוזון וחלובה מתמודדים עם הקיזוז ביציע הכבוד, אך איפה יושבים אלישע לוי ויעקב שחר ומה הם בדיוק שרים?

מה התוכנית הסודית של אבי נמני על מנת לנצח את האדומים בדרך למנוע מהם את התואר? ומה בדיוק רוצים גוטמן ואבוקסיס להשיג עוד לפני שהדרבי משוחק?צפו בפרק הראשון: ועדת האיתור בוחרת את מאמן נבחרת ישראל
צפו בפרק השני: ליל הסדר שלואיס פרננדז לא ישכח לעולם
צפו בפרק השלישי: אלי גוטמן ואלישע לוי בזירת האיגרוף