#1

קינן נפצע בקרסולו באימון חיפה ובספק גדול מאוד להפועל ת"א

כאב ראש לאלישע לוי שלושה ימים בלבד לפני משחק העונה: קובע קרסולו של הבלם שייבדק ב-24 השעות הקרובות, ספג גם מכה בברכו. ארבייטמן שוב לא תורגל בהרכב. שחקן: "המתח גדול, שיתחיל כבר"
מכה קשה למכבי חיפה, שלושה ימים לפני משחק העונה: דקל קינן, בלם הקבוצה, נפצע בקרסולו ובברכו בשלהי האימון ביום שישי ובספק גדול להפועל ת"א ביום שני.


קרסולו של הבלם קובע והוא יעבור בדיקה מקיפה ב-24 השעות הקרובות כדי לאבחן במדויק את חומרת פציעתו ודרך הטיפול המהירה והיעילה בה. בחיפה ציינו כי קינן גם נפגע בברכו. אם לא יהיה כשיר למשחק, ובעקבות העובדה שז'וזה טקשיירה מורחק, נותר שי מימון הבלם הטבעי היחיד בסגל של אלישע לוי.

שחקני מוליכת הטבלה המשיכו היום בהכנות למשחק העונה ביום שני מול הפועל תל אביב. שחקן בקבוצה אמר היום לאתר ערוץ הספורט: "יש מתח גדול אבל זה מתח בריא. מבחינתנו שהמשחק יתחיל עכשיו. אנחנו לא רוצים לחכות עד יום שני".

אלישע לוי עדיין מתלבט האם לפתוח עם חלוץ בודד בחוד או שניים. מקומו של מלך שערי הליגה, שלומי ארבייטמן שכבש עד עתה 27 שערים, עדיין אינו מובטח ב-11 וההחלטה תיפול ככל הנראה רק לאחר האימון המסכם של הקבוצה. יש לזכור כי בכל השבוע שעבר, כולל באימון המסכם, תירגל לוי הרכב שונה מזה שעלה לבסוף למשחק מול אשדוד.

גם היום לא תירגל לוי את ארבייטמן בהרכב הראשון. במהלך האימון נערך משחקון פנימי והתוצאה בסיומו הייתה 0:0. גוסטבו בוקולי ימשיך לקבל קרדיט בהרכב לאור יכולתו הטובה. אייל משומר יפתח במקומו של עלי עותמאן המוצהב. בנוסף לעותמאן ייעדרו בירם כיאל הפצוע וטקשיירה המורחק.


אבונימה אזיגאבו, קשר ניגרי בן 17, נחת בארץ להתרשמות במכבי חיפה. אזיגאבו יתאמן כבר היום עם הקבוצה, כשמטרת חיפה היא לבחון את יכולתו במחשבה על אפשרות החתמתו לקראת העונות הבאות.


קרדיט ל www.sport5.co.il