#1

באנגליה מדווחים כי מנג'ר האלופה מתכוון להישאר באולד-טראפורד לעוד עונה אחת. לפני שיעזוב, מעוניין במחליף בריטי וחושב שמנג'ר אברטון מתאים.אלכס פרגוסון כבר מתחיל לדבר על התקופה של מנצ'סטר יונייטד בלעדיו ומצא לו מחליף שיירש אותו לאחר שיסיים את תפקידו במועדון: דייויד מויס, מנג'ר אברטון.
ב"סאן" הלונדוני פורסם כי פרגוסון בן ה-68 מתכוון לאמן עוד עונה אחת ולעזוב את מועדון הפאר, אותו הפך לאימפריה עוד יותר ענקית, מאז התמנה למנג'ר ב-1986.
פרגי משוכנע שמויס בן ה-46 יכול לתת את ההמשכיות למועדון, למרות ששמו של ז'וזה מוריניו מוזכר כמועמד המוביל לרשת את הסקוטי האגדי.

סר פרגוסון גם חושב כי על יונייטד לתת את אחד התפקידים הנחשקים בכדורגל העולמי למאמן בריטי.
מאז מונה פרגוסון לתפקיד לפני 24 שנים, זכתה יונייטד ב-11 אליפויות והיא לא רחוקה מלזכות העונה באליפות נוספת. הקבוצה מאולד-טראפורד רחוקה נקודה מהמוליכה צ'לסי, כשנותרו שלושה מחזורים לסיום העונה. ליונייטד שלוש אליפויות רצופות, ואם תזכה ברביעית הרצופה, היא תעבור את ליברפול בראש טבלת האלופות באנגליה עם 19 תארי אליפות.


אלכס פרגוסון. מתכונן ליום שאחרי (רויטרס) מויס הוביל את אברטון לקאמבק מרשים, אחרי פתיחת עונה חלשה מאוד, כאשר מנובמבר הפסידה הקבוצה רק פעמיים ב-19 משחקים. היא מדורגת שמינית ומרוחקת ארבע נק' מאסטון וילה, לה יש משחק חסר, לקרב על הכרטיס האחרון לליגה האירופית אותו יהיה לה קשה מאוד להשיג.

קרדיט לONE