#1

הרוכב של סובארו גארי פישר המריא לתקופה ארוכה שתסתיים באליפות אירופה בחיפה: "חזרתי לחיות את החלום, אני עובד קשה ומתקדם"


יצא למחנה אימונים ארוך. דרור פקץ'

בשבוע שעבר המריא דרור פקץ' לתקופה ארוכה מאוד בחו"ל הכוללת מסע שתחילתו בחוף המערבי של ,קליפורניה וסופו באליפות אירופה בישראל. בדרך יעבור דרור גם באנגליה, בלגיה, שוויץ, גרמניה, צרפת, הולנד, איטליה ועוד וישתתף בהרבה תחרויות מהם תוכלו לקבל עדכונים חמים כאן באתר הבית ובדף - המיוחד בפייסבוק
כבר בתחרות הראשונה במסע הראה דרור ניצוצות שהוא מסיים את התחרות הראשונה בסבב האמריקאי במקום ה38 מתוך 94 בתחרות בה השתתפו רוכבים מ-7 מדינות. בתחרות ניצח הרוכב האמריקאי טוד וולס כשהוא מקדים בשניה את ג'וף קאבוש הקנדי הנחשב לאחד הרוכבים החזקים בסבב העולמי.

היה לי יום מוזר וכל הגוף הרגיש מבולבל, אני משייך את זה לטיסה הארוכה והג'ט לג כי ככל שהתחרות התארכה הרגשתי טוב יותר. אחרי שנה של חוסר יציבות בעקבות מחלת הנשיקה אני חוזר לחיות את החלום ולהסתובב בעולם עם הקבוצה. אני נהנה ועובד קשה ואני יודע שזה ישתלם".


העונה הרשמית של קבוצתו של דרור "סובארו- גרי פישר" תיפתח ב-14 באפריל בתחרות ה"סי אוטר קלאסיק" במונטריי קליפורניה שם תציג הקבוצה את האופניים החדשים והספונסרים לעונה הקרובה. משם ימשיכו דרור והקבוצה לסבב גביעי העולם שיפתח באנגליה וימשיך לבלגיה.


"כל הזכיות לאתר אחר"