#1

בספרד כבר סופרים את השעות לקראת ה"אל קלאסיקו" בשבת בין ריאל מדריד לברצלונה, משחק שבמידה רבה יכריע את זהות האלופה בסיום העונה.
בפעם האחרונה שהשתיים נפגשו בסנטיאגו ברנבאו, זה נגמר ב-2:6 היסטורי של בארסה לרשת של הבלאנקוס, שסיימו את העונה בבושת פנים וצפו ביריבה המושבעת חוגגת טרבל.
נשיא הכבוד של הקטאלונים, יוהאן קרויף, מזהיר את השחקנים משאננות וחוסר דריכות בהגעתם למשחק העונה: "אם בארסה תבוא כדי להירגע וליהנות במקום לשחק כדורגל, התוצאה יכולה להיות 2:6 לריאל הפעם".

קרויף הגדיר את השבוע כ"שבוע העונה" עבור ברצלונה, כשהמשחק מול ארסנל ברבע גמר הצ'מפיונס והמפגש הלוהט בברנבאו הם "שני גמרים שבהם אפשר לזכות בהכל או לאבד הכל".
ההולנדי סיפר על חשיבות המשחק בין שתי היריבות הגדולות: "יהיה קשה לזכות בלה ליגה אם לא תושג תוצאה טובה בברנבאו. השנה מדריד טובה יותר ומשחקת טוב יותר מהקבוצה של העונה שעברה".


צ´אבי מול קסיאס בקמפ נואו. יהיה חם (GettyImages) כידוע, שתי הקבוצות מגיעות למשחק הגורלי בשיוויון נקודות, עם 77 נקודות לכל אחת והפרש שערים עדיף בשער אחד לטובת ריאל מדריד. כשיוותרו שבעה משחקים אחרי המפגש, ניצחון של אחת מהן יעניק לה יתרון שלוש נקודות, משמעותי מאוד בשלב זה של העונה.
קדיט ל-one