#1

גרמניה: האלופה חגגה על היריבה מהמקום ה-11 בזכות צמד של הבוסני, ושערים של מיסימוביץ' וברזאגלי. כעת הקבוצה רחוקה 5 נק' ממקום בליגה האירופית.
חמישה מחזורים לסיום העונה בבונדסליגה וכמעט שום דבר לא סגור, כולל זהות הקבוצות שילכו בתחילת העונה הבאה לליגה האירופאית.
האלופה , וולפסבורג שמתקשה השנה לשחזר את היכולת הטובה שהציגה בעונה שעברה, אירחה היום (ראשון) עוד קבוצה שמתקשה להראות את אותם ניצוצות מאשתקד וניצחה אותה 0:4 קליל בדרך לסגירת הפער מהמקום החמישי שמוביל לליגה האירופית לחמש נקודות בלבד.
את החגיגה של הזאבים פתח החלוץ הפורה של העונה שעברה, אדין דזקו בדקה ה-25 עם שער נגיחה אחרי הרמה מושלמת משמאל של כריסטיאן גנטנר.


שש דקות במחצית השניה, מיסימוביץ' הרים כדור חופשי מצד ימין של ההתקפה היישר לראשו של אנדראה בראזגלי שתירגם ל-0:2. בדקה ה-74 זה כבר שלוש ומיסימוביץ' התכבד בכיבוש ברגל שמאל מתוך הרחבה עם כדור מדויק לפינה.
הצמד המדהים של העונה שעברה - גראפטיה את דזקו, סיפק את הרביעי וחתם את התוצאה אחרי שהברזילאי מסר כדור מושלם לבוסני שמקרוב הכניע את הס. דזקו מסיים עם צמד שלישי בארבעת המחזורים האחרונים.
אדין דזקו מכניע את הס , למרות הכפפות בעיניים (GettyImages) הופנהיים נותרה במקום ה-11 ותוכל להבטיח את מקומה בליגה הראשונה במחזור הבא מול קלן.

#divOrange {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://images.one.co.il/Images/Msite...sgeret21_1.jpg) no-repeat;position:relative;} #imgOrangeLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOrange {width:400px;} #tblOrange td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOrange th {width:1px;} .imgOrange {width:65px;height:65px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOrangeName {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;font-weight:bold; width:100%} .linkOrangeLink {font-family:Arial;font-size:11px;color:#303d69;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} .linkOrangeDesc {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%}קרדיט לONE