#1

אחרי ה-0:2 על סנטאנדר, מאמן ריאל מדריד מתחיל לחשוב על הקלאסיקו בשבת: "אני בטוח שאנחנו יכולים לנצח". היגוואין: האליפות תלויה בנו".


ששה ימים לפני המשחק הגדול מכולם, הקלאסיקו השני של העונה, הצליחה ריאל מדריד לחזור למקום הראשון בליגה הספרדית לאחר שגברה 0:2 על ראסינג סנטאנדר.
כריסטיאנו רונאלדו כבש ראשון בפנדל והיגוואין הוסיף את השער השני רבע שעה לסיום, לאחר מסירה ענקית של גוטי, ולריאל יש 77 נקודות במקום הראשון, אותו מספר נקודות כמו לבארסה, אך עם יחס שערים עדיף.
מאמן ריאל מדריד, מנואל פלגריני, אמר לאחר המשחק: "חשוב שניצחנו ועשינו את זה טוב. הפגנו סולידריות והשארנו אותם על אפס הזדמנויות. לא היינו מבריקים בצד ההתקפי אבל היו לנו יותר מצבים. תמיד יש משחקים טובים יותר וטובים פחות, זה נכון שהיינו פחות יצירתיים אבל בסופו של דבר, אני מרוצה מהסולידריות שהקבוצה הפגינה".

המאמן, שכבר חווה השנה הדחה מביכה מהגביע ע"י אלקורקון מהליגה השלישית והדחה מוקדמת ומאכזבת מליגת האלופות, יודע כמה חשובה המשימה הבאה של הקבוצה: "עכשיו כשהסתיים המשחק מול סנטאנדר, הראש עובר למשחק מול ברצלונה. אנחנו לא יכולים לאבד את הזהות שלנו".
"זה יהיה משחק קשה ואנחנו הולכים לצאת ולנסות לנצח אותו. אני לא חושב שיש פייבוריטית, שתי הקבוצות מגיעות בזמן טוב, עם הרבה ניצחונות ובין שתי הקבוצות האלו, מי שתטעה פחות היא שתנצח. אנחנו צריכים להחזיר את הנקודות שאיבדנו בקאמפ נואו. אני בטוח שאנחנו יכולים לנצח".

היגוואין חוגג. "הליגה תלויה רק בנו" (GettyImages) היגוואין, שכבש את שערו ה-24 העונה, אמר לאחר המשחק: "זה ניצחון גדול והיינו חייבים לנצח בכל צורה כדי להוביל את הטבלה לפני הקלאסיקו וכדי שהליגה תהיה תלויה רק בנו. השאיפה שלי היתה לכבוש יותר שערים מבשנה שעברה ועשיתי את זה. עכשיו אני שמח כי הצלחנו לנצח".

גם איקר קסיאס היה מרוצה לאחר הניצחון ואמר: "הראנו במשחק הזה הרבה חוסן הגנתי ובזכות זה שמרנו על שער נקי. עשינו עבודה טובה".


קרדיט לONE