#1

הקטלונים אישרו כי כובש הצמד במשחק הראשון ברבע גמר האלופות פצוע בשוק הימנית ולא ישחק ביום ג'. דיווח: בארסה תציע 56 מיליון יורו עבור פברגאס.


זלאטן לא ישחק בגומלין


מכה קשה לברצלונה: זלאטן איברהימוביץ', כובש הצמד במשחק הראשון ברבע גמר ליגת האלופות מול ארסנל, יחמיץ את הגומלין בעקבות פציעה בשוק.
איברהימוביץ' חש כאבים בשוק הימנית עוד לפני ה-1:4 מול בילבאו אמש (שבת) והוחלף בהרכב על ידי בוז'אן קרקיץ'. השבדי עוד יעבור בדיקות נוספות היום אך בבארסה כבר אישרו כי הוא לא ייקח חלק במשחק הגומלין מול ארסנל (2:2 בראשון) ביום שלישי.

בתווך, דיווחים בספרד מספרים כי ברצלונה תציע 56 מיליון יורו בעבור קשרה הקטלוני של ארסנל, ססק פברגאס.
המהלך צפוי להתבצע על ידי סנדרו רוסל מי שנחשב למועמד המוביל לתפוס את מקומו של חואן לפורטה בתור נשיא ברצלונה. לפברגאס חוזה בארסנל עד 2014 ועל אף כי שמו נקשר אינספור פעמים עם מעבר לקבוצת נעוריו, הוא הכחיש זאת בעקביות.

פברגאס. בארסה לא מוותרת עליו (רויטרס) בינתיים לפורטה לא מתעסק במי שעשוי להחליף אותו והתייחס למשחק מול בילבאו ולקרב הצפוי מול ארסנל: "הניצחון על בילבאו הוא ניצחון גדול שמגיע אחרי מותחן בליגת האלופות. מגיע המון כבוד לשחקנים שהם מסוגלים לשחק ככה".
וכמובן לפורטה לא יכל בלי עקיצה ליריבה השנואה ריאל מדריד: "אני לא רוצה להתייחס כרגע ל-"אל קלאסיקו", ריאל יכולה לחשוב עליו כבר ביום שני, אנחנו לא יכולים להרשות את זה לעצמנו".


בוז´אן קרקיץ´ שכבש צמד חוגג מול בילבאו (GettyImages) ריאל עצמה תרצה לנצח את סנטאנדר ב-20:00 כדי להשוות את מספר הנקודות שלה לבארסה ולעלות למקום הראשון לפחות עד ה-"אל קלאסיקו" בשבת הבאה. מיורקה של דודו אוואט תנסה לחזור למקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות כשתתארח ב-18:00 אצל אלמריה.


קרדיט לONE