#1

בלעדי: כוכב ברצלונה נפגש עם שוער הנבחרת אחרי ה-0:1 של בארסה על מיורקה והחמיא לו: "כל הכבוד לך, קשה לשחק נגדך". גם פפ גווארדיולה פרגן לישראלי.
שוער נבחרת ישראל ומיורקה, דודו אוואט, ממשיך לעשות חיל בספרד ולקבל שבחים מהקולגות שלו, כאשר השיא הגיע בסיום המשחק בין מיורקה לברצלונה ביום שבת האחרון.
כידוע, מיורקה הפסידה 1:0 לבארסה, אבל בזכות יכולתו המצויינת של אוואט, קבוצתו ניצלה מהפסד גדול יותר והמחמאות לא אחרו לבוא, אפילו מהיריבה האיכותית מברצלונה.
מיד עם ירידת שתי הקבוצות לחדר ההלבשה, קרא מאמן ברצלונה, פפ גווארדיולה, לדודו אוואט והחמיא לו במשך דקות ארוכות על הופעתו במשחק מול ברצלונה: "אתה שוער פנטסטי, לולא היכולת שלך התוצאה היתה גבוהה יותר ולא רק 1:0 קטן. אני בטוח שרק בזכותך מיורקה ניצלה מתבוסה".
כזכור, שוער הנבחרת היה מהמצטיינים במפגש הצמרת בסוף השבוע האחרון ואף מנע מספר שערים בטוחים מההתקפה הקטאלונית, שהוכיחה אמש במשחק ליגת האלופות מול ארסנל כמה היא מסוכנת. גם בתקשורת הספרדית החמיאו לאוואט בסיום המשחק ואף ציינו כי יכולתו הטובה מנעה ממסי ושאר הכוכבים של בארסה לכבוש עוד שערים.
פפ ואוואט שוחחו כאמור דקות ארוכות ובמהלך השיחה הצטרף כוכב ברצלונה, ליונל מסי, שהחמיא אף הוא לדודו: "אתה שוער מצוין, כל הכבוד לך. קשה לשחק נגדך".

דודו אוואט ופפ גווארדיולה בשיחה מיד עם תום המשחק אחרי שהשלושה דיברו על הכדורגל הספרדי, אוואט הבטיח לגווארדיולה: "נעשה הכל כדי לנצח את ריאל מדריד", הכל לקראת הסופר קלאסיקו שייערך בעוד קצת פחות משבועיים בסנטיאגו ברנבאו בין שתי הקבוצות הגדולות של הכדורגל הספרדי ואולי האירופי, ריאל מדריד וברצלונה.


דודו אוואט ופפ גווארדיולה. מחמאות לשוער מקיר לקיר
דודו אוואט ופפ גווארדיולה בשיחה צפופה
שרון יונה, חברו של אוואט, וליאו מסי, כוכב בארסה

קרדיט לONE