#1

אלופות: עיתוני ספרד ואנגליה התמוגגו מהרמה ב-2:2 בין ארסנל וברצלונה. אס: "90 הדקות הכי טובות העונה". הסאן: "לפעמים אין הגיון בכדורגל".עיתוני ספרד ואנגליה לא נרגעים מהמפגש הסוער והאיכותי אמש (רביעי) בין ברצלונה וארסנל ברבע גמר ליגת האלופות, מפגש שהסתיים ב-2:2 לאחר שבארסה הובילה כבר ביתרון של שני שערים.
אלופת אירופה נראתה כמי שקרובה להפוך את הגומלין בקאמפ נואו למשחק לפרוטוקול אבל התותחנים של ונגר לא נשברו מהצמד של זלאטן איברהימוביץ'. תיאו וולקוט שעלה מהספסל צימק ל-2:1 וססק פברגאס שעלה פצוע ויצא מהאצטדיון על קביים בעט פנדל מדוייק כדי לקבוע 2:2 ולהשאיר לארסנל סיכוי לגומלין.


עיתוני אנגליה לא התעלמו מהשליטה האבסולוטית של ברצלונה בפתיחת המשחק, ב-"טיימס" ציינו כי "רוב המשחק היה פשוט לא כוחות", כשהם מתייחסים בעיקר ל-20 הדקות הראשונות בהן בארסה שלטה ללא עוררין ופשוט טיווחה את שערו של אלמוניה שהציל את ארסנל מספיגה, ב-"סאן" אף הגדילו לומר כי "ארסנל יכלה להיות בפיגור של 5:0 בתום המחצית הראשונה".
אך בתקשורת הבריטית ידעו גם לפרגן על הקאמבק, "לפעמים בכדורגל אין כל הגיון וזו הסיבה שאנחנו אוהבים אותו, ארסנל חייבת המון לתיאו וולקוט", נכתב בסאן שפירגן לאנגלי הזריז שקם מהספסל כדי לצמק. "פברגאס הקריב את עצמו", התייחסו בטיימס לספרדי שעלה פצוע וב-"דיילי מייל" היו פיוטיים וחיברו את שניהם: "ססק פברגאס סיפק את האומץ, וולקוט את ההשראה".

פברגאס כובש את הפנדל (רויטרס) בספרד לעומת זאת קיטרגו על אי היכולת של ברצלונה לשמור על היתרון אך גם פירגנו לכדורגל הנפלא שהציגו.
"מחווה לכדורגל בלונדון", נכתב ב-"אס", "אלו היו 90 הדקות הטובות ביותר שנראו העונה בכדורגל האירופי, הרגע הגרוע היחיד במשחק היה כשהשופט השוייצרי נאלץ לשרוק לסיום".

ב-"אל מונדו דפורטיבו" זעמו על אובדן היתרון. "פסטיבל ללא תגמול", כינו זאת שם והוסיפו: "היתרון הכפול עשה יותר נזק לברצלונה מתועלת".
"ארסנל חייבת המון לוולקוט" (GettyImages) ב-"ספורט" לעומת זאת ידעו הרבה יותר לפרגן ליכולת של בארסה: "גווארדיולה ידע שהמפתח הוא שליטה בכדור, אבל לא האמין עד כמה שחקניו יפנימו זאת. ברצלונה הציגה מופע של של טכניקה ואמביציה והגיעה לעשרה מצבי הבקעה ב-20 הדקות הראשונות".


קרדיט לONE