#1

יום לאחר שערך את ליל הסדר בבלגיה, חלוץ גנק כבש את שערו ה-5 העונה בניצחון 1:3 על ג'רמינל בירסחוט. על הניצחון: "אני תמיד כובש נגדם".אליניב ברדה, חלוץ גנק, ערך סדר פסח כהלכתו ערב לפני המפגש שלו עם ג'רמינל בירסחוט במסגרת הפלייאוף האמצעי של הליגה הבלגית וכנראה שהארוחה סיפקה לו כח למשחק שנערך למחרת.
אחרי שעברו שבועיים וחצי מאז כבש את שערו האחרון בליגה, נגד רוסאלארה, רשם אמש (שלישי) ברדה את הכיבוש החמישי שלו העונה בניצחון 1:3. "זה תמיד כיף לכבוש, בטח עכשיו זה עושה לי חג יותר שמח" אמר ברדה ל-ONE אחרי המשחק והוסיף: "היה לנו משחק חוץ קשה מאוד ואני שמח שהצלחנו לנצח. זה ניצחון חשוב מאוד ועכשיו כבר אפשר להתחיל ולחשוב על ליאז', אותם אנחנו נפגוש ביום ראשון".

ברדה שכאמור הבקיע את שער הליגה החמישי שלו, נעץ אותו ברשת היריבה בנגיחה וכמה דקות לפני תום המשחק הוחלף ע"י אקס הפועל ת"א, סמואל יבואה שגם הוא לא ביזבז זמן יקר ומצא את הרשת. "אני כבשתי בנגיחה והוחלפתי בדקה ה-88 ע"י יבואה שהיה מהיר מאוד, כבש בבעיטה טובה והבטיח את הניצחון".
"אנחנו מאוד שמחים על הניצחון הזה שנותן לנו ביטחון לקראת המשחק מול ליאז' שלמרות שמדובר במשחק ביתי שלנו, זה משחק מול יריבה חזקה מאוד ואנחנו יודעים שלא יהיה קל לנצח".

סמואל יבואה. נכנס וכבש (רועי גלדסטון) נראה שהכיבוש של ברדה נגד בירסחוט אינו מקרי שכן בכל פעם שהחלוץ הישראלי נפגש עם ג'רמינל בירסחוט זה מסתיים בשער: "תמיד אני כובש נגד בירסחוט, שם גם הבקעתי את השער הראשון שלי בבלגיה וזה תמיד כיף להבקיע עוד"

כאמור, כבר ביום ראשון הקרוב תארח גנק את סטנדרד ליאז' במסגרת המשך משחקי הפלאייאוף האמצעי אליו הם שייכים.קרדיט לONE