#1

הבלם מסיים את חוזהו בארסנל בקיץ אך ונגר לא רוצה להציע לו חוזה לשנתיים. בפאריס סן ז'רמן וברומא רוצים את הבלם, שאמר: "אני שוקל את כל האופציות"

וויליאם גאלאס, בלמה בן ה-32 של ארסנל הלונדונית, קיבל הצעה לעזוב את אנגליה ולחזור לצרפת כדי לחתום בשורות פאריס סן ז'רמן, הממוקמת במקום ה-11 בליגה הצרפתית אחרי 30 משחקים.
בקבוצה מעיר הבירה הצרפתית משחק גם קלוד מקאללה בן ה-37, שהגיע לקבוצה אחרי קריירה מפוארת בצ'לסי ובריאל מדריד, וכבר הודיע שרוב הסיכויים שבסוף העונה הוא יתלה את הנעליים, ולודוביק ג'ולי, לו יש עבר בברצלונה וברומא.
בסוף העונה יהפוך הבלם לשחקן חופשי והוא לא הסתיר שהוא רוצה לקבל מארסנל חוזה לשנתיים נוספות, אבל הבוס של ארסנל, ארסן ונגר, מוכן להציע לשחקן המתבגר חוזה לשנה בלבד עם אופציה לשנה נוספת, מה שלא מקובל על גאלאס.
המחלוקת בנוגע לחוזה היא שפתחה את הדלת להצעה מהמועדון הצרפתי. “אני שוקל את כל האופציות שיש לי" אמר גאלאס עצמו. בנוסף, פנה מנהל פאריס סן ז'רמן, לסוכניו של גאלאס על מנת לדעת מהן דרישותיו הכספיות של השחקן.
סן ז'רמן מאכזבת מאוד בעונות האחרונות והשנה פיתחו בבירת צרפת ציפיות, אך שוב הקבוצה כשלה והיא מדשדשת במרכז הטבלה.

גם מנג'ר רומא, קלאודיו ראניירי, הביע את התעניינותו בשחקן. כזכור, ראניירי הוא זה שהביא את גאלאס לצ'לסי בשנת 2001 ממארסיי הצרפתית.


גא
לאס במדי נבחרת צרפת. יחזור לשחק בפאריס, או אולי עם טוני ברומא? (רויטרס


קרדיט לONE