#1

מסע הרכש של מכבי מעורר הדים ואחרי עזיבת קולאוטי, במנשנגלדבאך מתכוננים לאפשרות שהקשר יעזוב. הצהובים מוזכרים כמעוניינים בישראלי .
מסע הרכש הנוכחי של מכבי תל אביב הגיע לכותרות גם בגרמניה. על פי דיווח שם, גם גל אלברמן עשוי למצוא את עצמו בשנה הבאה בישראל בעקבות רוברטו קולאוטי.
בורוסיה מנשנגלדבאך תצטרך להתמודד עם עזיבתם של מספר שחקנים כאשר ארבעה בוודאות לא ימשיכו במועדון וביניהם נויביל, תומאס, למידי וקולאוטי כמובן.
קולאוטי כבר חתם במועדון של מיץ' גולדהאר ושחקנים נוספים בגלדבאך צפויים לעזוב את הקבוצה שנמצאת במקום ה-12 בבונדסליגה, 11 נקודות מהקו האדום. גם גל אלברמן הוא אחד השחקנים שמוזכרים כמועמדים לעזוב למרות שבמועדון בונים עליו לשנה הבאה.


המנהל הספורטיבי של המועדון, מקס אברל, התייחס לגל העזיבות ולסגל השחקנים לעונה הבאה ואמר: "ב-21 ביוני, המאמן יידע איזה שחקנים עומדים לרשותו ומאותו היום, הוא יצטרך לעבוד עם השחקנים הללו. זו המטרה שלנו".
בדיווח נכתב כי המועדון לא יעמוד בדרכם של מספר שחקנים וביניהם גל אלברמן. "אם שחקן לא מרוצה ממעמדו האישי והוא יבוא אלינו, אנחנו נהיה קשובים לרצונותיו. במקרה אחר, אנחנו בונים עליהם להמשך", התייחס אברל לנושא.

גולדהאר. מסע הרכש שלו מעורר הדים בגרמניה (אור שפונדר)

כלי התקשורת הגרמני הזכיר את מכבי ת"א כקבוצה המוכנה לקלוט את הקשר האחורי. אלברמן שהגיע למועדון האירופי אחרי עונה נהדרת בבית"ר ירושלים חתום על חוזה במועדון עד 2012 ובינתיים רשם 16 הופעות.
#divOrange {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://images.one.co.il/Images/Msite...sgeret21_1.jpg) no-repeat;position:relative;} #imgOrangeLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOrange {width:400px;} #tblOrange td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOrange th {width:1px;} .imgOrange {width:65px;height:65px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOrangeName {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;font-weight:bold; width:100%} .linkOrangeLink {font-family:Arial;font-size:11px;color:#303d69;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%} .linkOrangeDesc {font-family:Arial;font-size:12px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;width:95%}


קרדיט לONE