#1

אנדר הררה בן ה-20 המשחק בסראגוסה נמצא חזק על הכוונת של ארסנל אולי כתחליף לספרדי שעשוי ליעזוב. הספרדים כבר דחו הצעה של 10 מיליון יורו .ססק פברגאס אולי הצהיר בימים האחרונים כי הוא לא יעזוב את ארסנל בניגוד לשמועות המקשרות אותו עם מועדון האם שלו, ברצלונה, או לכל מועדון אחר, אך התותחנים כבר מכינים את הקרקע למקרה שהספרדי יחליט לסיים את דרכו במדים האדומים.
כלי תקשורת בספרד מדווחים הערב (רביעי) כי האנגלים מתכננים לרכוש את קשרה הצעיר של סראגוסה מהליגה הספרדית, אנדר הררה, הנחשב בעיני רבים כחיקוי מוצלח במיוחד של פברגאס עצמו.

הררה, 20, משחק במדיה של נבחרת ספרד הצעירה ולקח חלק בגביע העולמי לנבחרות עד גיל 20, בו הודחו הספרדים בשמינית הגמר. הקשר כבש בטורניר שני שערים ובישל שניים נוספים עבור הספרדים. בליגה הספרדית רשם הררה 22 הופעות וכבש פעם אחת.
עוד דווח כי ארסן ונגר הגיע פעמיים העונה לצפות בהררה במדיה של סראוגוסה ב'לה ליגה'. הצרפתי התרשם ממה שראה ונתן אישור לרכוש את השחקן בסכום של 10 מיליון יורו. הספרדים, שיודעים מה יש להם ביד, סירבו להצעה ה'נמוכה' לטענתם.

פברגאס. האם נמצא לו יורש? (GettyImages) בארסנל היו בטוחים שיהיה ניתן לסגור על העסקה בקלות, בגלל חובות של 80 מיליון יורו שיש לסראגוסה, מה שייאלץ אותם למכור נכסים. להררה יש סעיף שחרור של 24 מיליון יורו ותמורת סכום כזה לא תהיה בעיה לוונגר לקבל את הכישרון הצעיר.


קרדיט לONE