#1

חלוצה של צ'לסי נענש על הפגיעה במוטה במפגש מול אינטר ויחמיץ שני משחקים במסגרת אירופית. דרוגבה: "בשנה הבאה אני מקווה שליגת האלופות תהיה שלי" .וכבה של צ'לסי, דידייה דרוגבה, ספג היום מאופ"א עונש הרחקה משני משחקים כעונש על הכרטיס האדום שקיבל במשחק שמינית גמר ליגת האלופות, בו הפסידו הבלוז 1:0 לאינטר והודחה מהמפעל.
כזכור, ספג החלוץ את האדום לאחר שדרך אל קשרה הפורטוגזי של אינטר, טיאגו מוטה בדקה ה- 87 של המשחק. העונש יהיה תקף כמובן רק למשחקים בזירה האירופית.
השחקן מחוף השנהב ספג עונש הרחקה מארבעה משחקים בפועל ועוד שניים על תנאי לאחר שהתנפל על שופט המשחק בחצי גמר ליגת האלופות מול ברצלונה בשנה שעברה. כעת כאמור ספג עונש הרחקה משני משחקים. בנוסף להרחקה האריכה אופ"א גם את מועד סיום עונש התנאי לחלוץ בשנתיים נוספות עד ליולי 2013.

בהודעה רשמית, מסרה אופ"א: דידייה דרוגבה הושעה לשני משחקים ע"י הנהלת אופ"א ובית הדין המשמעתי לשני משחקים במסגרת האירופית לקבוצות. ההרחקה תקפה לשתי התחרויות הבאות".
עוד הוסיפה אופ"א בהודעה: ערעור ניתן להגיש בתוך שלושה ימים ממועד ההחלטה".

בצ'לסי מקווים שהעונש יופחת למשחק אחד בלבד בטענה כי דרוגבה פגע במקרה במוטה ולא במכוון.
דרוגבה מול אינטר (רויטרס) כבר לאחר המשחק, הגיב דרוגבה למקרה: " השופט החמיר איתי באדום הזה. אמנם דרכתי עליו, אך לא במכוון. התרכזתי בכדור ובהרמה. אני הולך להגיש ערעור ולנסות להפחית את חומרת העונש. כל מה שקרה לנו היה עצוב ובשנה הבאה אני מקווה שליגת האלופות תהיה שלי".

קרדיט לONE