#1

דיווח בספרד: רפא בניטס רוצה לצרף את חלוצה של ריאל מדריד, שלא זוכה לדקות רבות, בהעברה חופשית. לראול יש מספר הצעות מקבוצות שונות מה-MLS .אחרי שהפך למלך הבלתי מעורער של הסנטיאגו ברנבאו, ייתכן וראול ימצא לעצמו בית חדש באנפילד. על פי דיווחים בכלי התקשורת הספרדיים, החלוץ הוותיק מועמד לליברפול.

בתקופה האחרונה, ראול הפך לשחקן ספסל קבוע לנוכח רשימת הכוכבים שיש לפלגריני בסגל. על כן, ייתכן מאוד שהשחקן ירצה לעבור למועדון אחר

החוזה של הספרדי עומד להסתיים ועל פי הדיווח, רפא בניטס רוצה לקחת את השחקן בהעברה חופשית. למרות זאת, נראה שבהנהלת הבלאנקוס לא ירצו להעביר את השחקן שנחשב לסמל במועדון לקבוצה שמתחרה מול ריאל בליגת האלופות.
כרגע, מספר קבוצות מה-MLS מעוניינות בחלוץ כולל קבוצתו לשעבר של דייויד בקהאם, לוס אנג'לס גלקסי. ומציעות סכומים גבוהים אך ייתכן שהשחקן יעדיף לעבור לפרמייר ליג האיכותית ולקבל שם חוזה לשנתיים.
פרננדו טורס. חבר ספרדי חדש? (רויטרס) אגב, זו לא הפעם הראשונה שקבוצה מהאי הבריטי רוצה את ראול. סוכנו של החלוץ התבטא לפני מספר חודשים ואמר שרומן אברמוביץ' רצה את הספרדי כשהגיע לצ'לסי.

מעבר כזה יכול להטריף את אוהדי ה'קופ' שיכולו לראות את ראול לצידו של החלוץ הספרדי הבכיר בעולם כיום, פרננדו טורס. גם יוסי בניון שלנו בטח ישמח לשחק ליד אגדה כמו ראול.

קרדיט לONE