#1

בונדסליגה, מחזור 27: החלוץ עלה מהספסל וראה את מאניש שולח פצצה אדירה בדקה ה-79 כדי לכפות שיוויון. ראוס (56) כבש ראשון במבצע נהדר.המחזור ה-27 של הבונדסליגה הגרמנית יצא לדרך הערב (שישי) כאשר פ.צ. קלן אירחה את בורוסיה מנשנגלדבאך, קבוצתם של רוברטו קולאוטי וגל אלברמן הישראלים. החלוץ המתאזרח שותף ל-18 דקות וחזר הביתה עם נקודה בלבד לאחר תיקו 1:1.
שתי הקבוצות הגיעו עם שאיפה ברורה, לברוח לתחתית הליגה, כשערב המחזור, בורוסיה מנשנגלדבאך דורגה במקום ה-12 עם 30 נקודות, 7 פחות מהקו האדום בעוד המארחת, פ.צ קלן, דורגה במקום ה-13 עם 27 נקודות בלבד.
גל אלברמן שממשיך להחלים מפציעתו לא נכלל בסגל מן הסתם וקולאוטי מצידו חיכה להזדמנות מהספסל כאשר רוב פרינד מועדף על פניו בשפיץ של האורחים.
המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה והיה ברור ששתי הקבוצות מעדיפות שלא להפסיד מאשר לנצח, ובמחצית ירדו השתיים בשיוויון מאופס. אל החצי השני, האורחים עלו חדים יותר כשהם מחפשים שער מהיר.
בדקה ה-56, זה גם הגיע. מרקו ראוס לקח את הכדור כ-30 מטרים מהשער של קלן, פרץ במהירות והתקדם לעבר רחבת ה-16 ומ-20 מטרים בערך שיחרר כדור שטוח שנעצר רק ברשת, 0:1 לבורוסיה מנשנגלדבאך.

שחקני גלדבאך חוגגים יתרון זמני, הערב בקלן (GettyImages) המארחים החלו ללחוץ במטרה להשיג שיוויון ובדקה ה-79 הוא גם הגיע. מאניש הפורטוגלי קיבל את הכדור 16 מטרים מהשער של האורחים, הניף את רגל ימין ושיחרר טיל אדיר שהרעיד את החיבורים, 1:1 ענק.
בסיום כאמור, 1:1. שתי הקבוצות נותרו במקומות 12 ו-13. גלדבאך הגדילה את הפער שלה מהקו האדום ל-8 נקודות, קלן ל-5 בלבד.

לוקאס פודולסקי הערב בקלן. רק תיקו (GettyImages)


קרדיט לONE