#1

חלוץ ליברפול וחברו של בניון חגג את ה-0:3 על סנדרלנד וחושב על המקום ה-4: "ביכולת הזו ננצח כל קבוצה". על השער שלו בדקה ה-3: "לא הכי יפה שלי".
ליברפול ניצחה אמש (ראשון) 0:3 את סנדרלנד, עברה את מנצ'סטר סיטי והתקרבה לטוטנהאם, במאבק על המקום הרביעי בפרמייר ליג.
המרסיסיידרס המשיכו במגמת השיפור של החודשים האחרונים ומול הקבוצה מצפון אנגליה, לא התקשו לנצח. למרות שהסיטי נדחקו למקום השישי, יש להם עדיין שני משחקים חסרים.
לא מעט דובר טרם המשחק על המפגש הראשון בין שתי הקבוצות העונה, מפגש שהוכרע אז מאותו 'שער הבלון' של בנט מהכדור שפגע בבלון האדום שנזרק למגרש והטעה את ריינה בדרך לרשת.הפעם באנפילד, הסיפור היה שונה, הרבה בגלל פרננדו טורס שהרשית צמד שערים מרהיב. הראשון הגיע בדקה השלישית כשהחלוץ הספרדי קיבל כדור בפינה של הרחבה, היתל במגן, חדר לרחבה ושלח בעיטה קשתית אדירה לחיבור הרחוק, שלא השאירה שום סיכוי לשוער.
גם השני שלו והשלישי של ליברפול היה דומה, צ'יפ מרשים מעל השוער בדרך ל-0:3 גדול. "אני לא חושב שזה השער הכי יפה שהבקעתי", אמר טורס בהתייחסו לגול הראשון במשחק. "זה שער יפה, אבל הבקעתי יפים יותר ואני מקווה להבקיע עוד יותר יפים במשחקים הבאים".
"הקבוצה משחקת טוב מאוד במשחקים האחרונים ואני שמח להמשיך ולכבוש, זאת העבודה שלי. אני עושה את ההכי טוב לו אני מסוגל ואנחנו כקבוצה עושים את המירב כדי לסיים במקום הרביעי בליגה. אנחנו חייבים לנצח את כל המשחקים שנותרו כדי להגיע לשם ואפשר לעשות את זה, אנחנו מאמינים".


טורס: "הקבוצה משחקת טוב במשחקים האחרונים, שמח לכבוש" (GettyImages) "יש לנו ביטחון. אנו מסוגלים לנצח כל קבוצה אם נשחק כך שוב. יש עוד שישה משחקים וצריך לשמור על הכושר הנוכחי עד הסיום", סיכם הספרדי.קרדיט לONE