#1

דיווחים באיטליה: הנראזורי הצטרפו למירוץ אחר הספרדי וכבר הנפיקו עבורו פוליסת ביטוח למקרה של פציעה עתידית. החלוץ אמור להיות חלק מהעסקה .

אינטר הצטרפה למירוץ אחרי שירותיו של קשרה של ארסנל, ססק פברגאס. בקבוצה המילאנזית, מסתבר, בטוחים שהספרדי יצטרף אליהם בעונה הבאה, שהם כבר הנפיקו עבורו פוליסת ביטוח כנגד פציעה עתידית שלו, כך מדווח 'סקיי ספורטס איטליה'.
למרות שפברגאס מצוי עדיין תחת חוזה עם ארסנל, הנראזורי, לפי הדיווח, הוסיפו את שמו לפוליסה שחלה על כל שחקן שנמצא תחת חוזה עמם. "פברגאס עדיין לא תחת חוזה באינטר, אבל הוא יחתום", נאמר בדיווחים.
מאמן הקבוצה, ז'וזה מוריניו, מייעד תפקיד מרכזי לפברגאס במרכז השדה שלו, שם הוא אמור לחבור לארגנטינאי, אסטבן קמביאסו, וליצור עמו צמד מאיים במיוחד.


אין זה סוד ש'המיוחד' הוא מעריץ נלהב של פברגאס, שבשירותיו מעוניינות גם ברצלונה וריאל מדריד. במסגרת העסקה, אם תצא לפועל, אמור לעבור החלוץ הצעיר, מריו באלוטלי, שיחסיו עם מוריניו מעורערים, לארסנל.
אין זו הפעם הראשונה ששמו של חלוצה של נבחרת איטליה הצעירה נקשר עם מעבר לצפון לונדון.

ז´וזה מוריניו. המיוחד מעריץ גדול של פברגאס (רויטרס) מהלך כזה, כפי שעשתה אינטר, נחשב נדיר ביותר. מעטות הקבוצות שמוציאות פוליסות ביטוח על-מנת להגן על שחקנים עוד לפני הגעתם, אבל הדיווחים באיטליה בטוחים שזה אכן קרה, מה שמצית עוד יותר את הספקולציה ולפיה פברגאס כבר החליט להצטרף לאינטר בסיום העונה.

מריו באלוטלי. עשוי לעבור לארסנל (רויטרס)קרדיט לONE