#1

אלי גוטמן התקפל ונכנע ללחצים: גבי בורשטיין, מאמן השוערים של המועדון ששיחק אמש במדי קביליו יפו נגד האדומים במסגרת שמינית גמר הגביע, התנצל בפני גוטמן, שסלח לו. "מתנצל בפניי ההנהלה והאוהדים. מחר אתנצל לפני השחקנים".הסאגה הנרחבת סביב השתתפותו של מאמן השוערים של הפועל תל אביב, גבי בורשטיין במשחק אמש נגד קביליו יפו במסגרת הגביע הגיעה היום (רביעי) לסיומה כאשר הפועל תל אביב הודיעה רשמית: בורשטיין התנצל בפניי אלי גוטמן המאמן, שסלח לו. כתוצאה מכך יחזור בורשטיין כבר מחר לאימוני הקבוצה, לקראת משחק הבית בליגה מול הפועל עכו בשבת בבלומפילד.
גורמים בספורט הפעילו מכבש לחצים על גוטמן, שבסופו של דבר התקפל והחליט שלא לפטר את בורשטיין כפי שאמר טרם המשחק. כזכור, צוות המאמנים, גוטמן ואבוקסיס, הזהירו את בורשטיין כי אם יעלה לשחק במדי יפו נגד המועדון בו הוא עובד, הוא יאבד את מקום עבודתו.
גם לאחר המשחק התבטא אבוקסיס בנושא ואמר: "ההשלכות היו ברורות, אלי הסביר לו אתמול שברגע שהוא בוחר להופיע למשחק בצד של יפו, אין המשך לזה. כואב לי על ההחלטה הזאת, ניסיתי להסביר לו הרבה פעמים שהיא לא נכונה, אני לא מבין למה הוא לקח אותה. אני בעצמי יכולתי גם לשחק ובחרתי שלא. לא מדובר במשחקי אגו בין המועדונים, אלא בהחלטה שגויה שנעשתה. קראתי היום בתקשורת שהיינו צריכים לתת לו לשחק, אבל אסור לעשות את הפועל תל אביב רעה בסיפור הזה".
בצהריים כאמור שוחח בורשטיין עם גוטמן, שסלח לו. "הפרשה נגמרה מבחינתי ולא נתעסק בה יותר, יש לנו משחק חשוב מול עכו בשבת גוטמן נתן לי יחס של מאמן מתוך צוות של מאמנים ואני מבין את הסיבות שגרמו לו לבקש ממני לא ליטול חלק במשחק במדי יפו, כואב לי שנגרם לו עוול בגלל שבחרתי לשחק", אמר גבי בורשטיין לאתר הרשמי.
"אין הצדקה לקללות שהטיחו אוהדי יפו בגוטמן במשחק אמש. גוטמן התחשב בבקשות שלי לצאת לאימונים ולמשחקים של יפו בשנתיים האחרונות. אם מישהו משחקנים הרגיש בגידה, אני בהחלט מבין אותו ומבקש להתנצל, אבל זו הייתה החלטה שלי מבלי כוונה לפגוע באף אחד ששייך למועדון הפועל ת"א".

עוד הוסיף בורשטיין: "אני מבקש להתנצל בפני ההנהלה והאוהדים. אם מישהו מהם נפגע, ומקווה שיבינו שזה היה רגע שחיכיתי לו כל החיים. מחר לפני האימון אתנצל בפני כל השחקנים והצוות המקצועי כדי לסיים את הפרשה הזו, מעכשיו והלאה אני מאחל לעצמי ולמועדון לזכות ברגעי תהילה אמיתיים עוד העונה".


קרדיט לONE