#1

מאמן צ'לסי הגן על חלוץ קבוצתו, שפגע בשחקן פורטסמות' ושבר את אפו. אברהם גרנט, שמיהר לבית החולים כדי להתעדכן במצבו של רוצ'ה, לא התראיין בסיום.





אברהם גרנט וקבוצתו פורטסמות' אירחו אמש (רביעי) את צ'לסי מצמרת הפרמייר-ליג. המפגש הפיקנטי מול האקסית הסתיים בניצחון גדול 0:5 של הבלוז, שלא ממש התחשבו בגרנט.
את השערים לבלוז כבשו דידייה דרוגבה, פלורן מאלודה, שסיימו עם צמדים, ופרנק למפארד חתם את התוצאה בדקה ה-93. הניצחון העלה את צ'לסי למקום השני בטבלה עם 68 נקודות, נקודה אחת פחות מאשר למנצ'סטר יונייטד המוליכה ואחת מעל ארסנל, השלישית.
במהלך המשחק ספג שחקנה של פומפי, ריקארדו רוצ'ה, מרפק מפלורן מאלודה הצרפתי, שבר את עצם הלחי ופונה לבית החולים כאשר הוא עוטה מסיכת חמצן על פניו.



מאמן פורטסמות', אברהם גרנט, מיהר לבית החולים כדי להתעדכן במצבו של השחקן. מאמן צ'לסי, קרלו אנצ'לוטי טען: "הייתי קרוב מאוד לאירוע וראיתי מה שהשופט ראה, זה היה מאבק בין שני ראשים".
"מלודה ניסה לנגוח בכדור ורוצ'ה ספג מכה", הסביר אנצ'לוטי. "אנחנו מאוכזבים מהמקרה ומהפציעה, אבל מאלודה לא התכוון לפגוע בו, זו היתה תאונה".

אברהם גרנט אחרי עוד שער של צ´לסי (רויטרס) "השופט שלף לעברו כרטיס צהוב קודם לכן ואולי זו החלטה נכונה, אבל לא היה מקום לכרטיס אדום בפעם השניה בכל מקרה", ציין אנצ'לוטי, שסיכם את המשחק: "היינו צריכים את הניצחון הזה, צריך לחכות למשחק בשבת מול אסטון וילה כדי לדעת אם התקופה הרעה מאחורינו. איבדנו קצת מהביטחון שלנו בשבועות האחרונים, אבל נקווה שהדברים השתפרו".

עוזרו של אברהם גרנט, פול גרובס, הוסיף: "לא ידענו מה בדיוק חומרת הפציעה של רוצ'ה, אבל זה נראה רע ואנחנו לא יודעים אם הוא ישוב לשחק העונה. אברהם יצא לבית החולים כדי לראות אותו".

הארי רדנאפ. קיבל הודעת טקסט מגרנט (רויטרס) בינתיים, גברה אמש טוטנהאם 1:3 על פולהאם והעפילה לחצי גמר הגביע האנגלי, שם היא תפגוש את פומפי. מאמן התרנגולים, הארי רדנאפ שיפגוש את אברהם גרנט הסביר: "אברהם שלח לי הודעת טקסט ובה הוא כתב שהוא מקווה שננצח בכל משחק, חוץ מאשר בחצי הגמר".



קרדיט לONE