#1

מנג'ר פורטסמות' עקץ את מאמן צ'לסי לקראת המשחק הערב ב-21:45 והוסיף: "כל אחד רוצה בעלים כמו רומן אברמוביץ'". מנצ'סטר סיטי מארחת את אברטון.


שמונה חודשים בילה אברהם גרנט בפסגה של הכדורגל העולמי בתקופה שהוא ואנחנו לא נשכח הרבה זמן. המנג'ר קיבל את המושכות בצ'לסי, אחת הקבוצות הטובות בתבל, הצליח להעמיד אותה על הרגליים והיה רחוק פנדל אחד של ג'ון טרי מזכיה היסטורית בליגת האלופות.
עברו כמעט שלוש שנים ושוב, צ'לסי נמצאת במשבר לאחר שהודחה מליגת האלופות על ידי אינטר וגם איבדה את המקום הראשון בפרמייר-ליג למנצ'סטר יונייטד. למרות זאת, גרנט, שיפגוש הערב יחד עם קבוצתו, פורטסמות' ב-21:45 את האקסית בוודאי היה שמח לקבל את הצרות של קרלו אנצ'לוטי וחניכיו.
מנג'ר פומפי הסתדר העונה עם אי תשלום משכורות, מכירת שחקנים בכירים, הליכה לכינוס נכסים והורדת תשע נקודות בעקבות כך. כעת, התקופה ההיא בצ'לסי כבר לא נראית כל כך נורא.
לקראת המשחק מול האקסית אמר גרנט לתקשורת האנגלית: "אם אנצ'לוטי רוצה להתחלף בבעיות, זה בסדר מבחינתי. המפרק יהיה שמח מאוד. יש הרבה לחץ בצ'לסי, אבל זה מהסוג הטוב, בגלל שהוא מגיע כשאתה בטופ של הכדורגל וזוכה בתארים. אין אף אחד שאוהב את סוג הלחץ שאנחנו נמצאים בו עכשיו. הבעיות מחוץ למגרש הן סיוט".
גרנט גם החמיא לרומן אברמוביץ', למרות שזה פיטר אותו לאחר אותו הפסד בגמר האלופות: "כל מועדון רוצה בעלים כמו רומן. היית שמח אם מישהו כמו אברמוביץ' היה הבעלים בפומפי".

רומן אברמוביץ'. גרנט היה רוצה מישהו כמוהו בפומפי (רויטרס) הישראלי גם אישר כי הוא ושחקנים אספו כספים על מנת לשלם את המשכורות של אנשי הצוות בקבוצה: "האנשים האלה לא באור הזרקורים, אבל הם חשובים מאוד. הם היו פה לפנינו והם יהיו אחרינו. כדורגל זה לא רק עסק".
בליגה לגרנט אין סיכוי מעשי להישאר, אבל יש לו עוד סיכוי לצאת עם הישג העונה, כאשר פומפי תשחק בחצי גמר הגביע מול המנצחת במפעל בין פולהאם לטוטנהאם שיתקיים ב-21:45.

קרלוס טבס. בסיטי רוצים מקום בליגת האלופות (GettyImages) במסגרת הליגה יתקיימו עוד שלושה משחקים, כאשר מנצ'סטר סיטי תמשיך במאבק על מקום בליגת האלופות במשחק הבית מול אברטון, אסטון וילה תארח את סנדרלנד ובלקבורן, שאחראית על כך שצ'לסי לא ראשונה, תשחק מול בירמינגהאם.קרדיט לONE