#1

גבי בורשטיין איבד את מקום עבודתו כדי לספוג חמישייה מחבריו לשעבר. שכטר (צמד), אבוטבול, ורוצ'ינה וזהבי העלו את האדומים לרבע הגמר.
נו, גבי בורשטיין? לספוג חמישה שערים ולאבד את מקום העבודה שלך בשביל משחק אחד שהתוצאה שלו היתה ידועה מראש? באמת היה שווה לך? הפועל תל אביב דילגה הערב (שלישי) בקלילות מעל מכבי קביליו יפו עם 0:5 ועלתה לרבע גמר הגביע.
הסיפור של גבי בורשטיין היה ללא ספק הפילפל של המשחק. מאמן השוערים של האדומים החליט בניגוד לרצון הבוסים שלו לעלות ולשחק מול המעסיקה שלו. בפועל הוא הגשים חלום עם הופעה בשמינית גמר גביע המדינה, שספק אם תחזור לו שוב, אבל אחרי שהאורות כבו, בורשטיין יצטרך למצוא לעצמו עבודה חדשה.


הסיפור שבין בורשטיין להפועל תל אביב בהחלט נתן עוד מימד למשחק שהיה בו התרגשות, היה בו דרבי קטן, היה בו משחק בין האחות הקטנה לאחות הגדולה, בקיצור, חוץ ממתח, זה משחק שהיה בו הכל.
אז לפני שבורשטיין יתחיל לחפש עבודה הוא הוציא כדור ראשון מהרשת כבר אחרי שלוש דקות מרגלי איתי שכטר. אבוטבול היה עם השני בדקה ה-10, ורוצי'נה חגג את שערו הראשון במדי האדומים כשדייק מהנקודה הלבנה אחרי שהוכשל בעצמו. ערן זהבי קבע את תוצאת המחצית כשהשלים רביעייה אדומה בדקה ה-40.גם במחצית השניה לא היה שינוי גדול במגמה. האדומים אמנם הורידו את הרגל מהגז אבל האוויר בריאות של שחקני יפו הלך ואזל.


בדקה ה-53 כבש שכטר את השער היפה ביותר במשחק כשקיבל כדור בתוך הרחבה ועל מטר מרובע הצליח לעבור שלושה שחקנים ולהקפיץ מעל ידיו של בורשטיין.
ככה זה נראה ללא מאמן שוערים. אברבנל מחמם את אניימה בראשל"צ (קובי אליהו) המשחק הזה, שהיה אמור להיות על גבול הידידות הסתיים בטונים צורמים משהו כשהאדומים יצאו עם שני שחקנים פצועים. מהראן ללה, שנכנס לשחק בדקה ה-57 נפצע אחרי חמש דקות כשתוקל בפראות ונקע את הקרסול. בדקות הסיום פרק זוראב מנטשאשווילי את הכתף כשנפל לא טוב על הדשא אחרי תיקול של רן פוליקר.

מהראן ללה יורד פצוע מהמגרש. שיחק רק חמש דקות (קובי אליהו) מחצית ראשונה
לעיני כ-4,000 צופים באצטדיון הברפלד בראשון לציון יצא המשחק לדרך, ואחרי שלוש דקות חגגו האדומים.

דקה 3 - 0:1 להפועל תל אביב - זה היה צפוי והגיע מהר. גילי ורמוט נגח כדור לתוך הרחבה שם חיכה איתי שכטר שהיטעה את כפיר אגאסי ומול גבי בורשטיין גילגל בקלות את הראשון של הפועל.

אבוטבול, קנדה, שכטר, אבוקסיס וגוטמן חוגגים שער מהיר (קובי אליהו) דקה 10 - 0:2 להפועל תל אביב - האדומים זכו בכדור חופשי מרחק 25 מטרים אלכסונית לשערו של בורשטיין. שי אבוטבול הרים את הכדור לתוך הרחבה שם חיכו מספר שחקנים אבל אף אחד לא נגע בכדור שנעצר רק ברשת.
ראשו של שי אבוטבול מציץ בתוך דבוקת החברים החוגגים (קובי אליהו) השליטה במרכז השדה המשיכה להיות כצפוי של הפועל תל אביב כשאיתי שכטר וחבריו השתעשעו עם הכדור והיה נדמה שהם יותר מנהלים אימון מאשר משחק ליגה, בעיקר לאור הקלות בה הגיעו למצבי הבקעה.
במעט הפעמים שמכבי קביליו יפו הצליחה לעבור את מחצית המגרש תמיד היה שם דה סילבה או באדיר שניקו ללא כל קושי.

באדיר מוצא את הזמן אפילו לרקוד מול ארז ירימי (קובי אליהו) דקה 30 - 0:3 להפועל תל אביב - עוד התקפה מהירה של הפועל תל אביב הסתיימה בכדור נהדר שנשלח לעבר בואין ורוצ'ינה. הקרואטי ניסה להגיע לכדור אך הוכשל ברחבה בידי בורשטיין. ורוצ'ינה עצמו דייק והשלים את המהלך עם גול ראשון במדי הפועל תל אביב.

שכטר מברך את ורוצ´ינה על שער ראשון במדי הפועל תל אביב (קובי אליהו) דקה 40 - 0:4 להפועל ת"א - בממוצע של שער כל עשר דקות משיכים האדומים לחגוג בקלילות והפעם היה זה תורו של ערן זהבי שקיבל כדור בתוך הרחבה מאיתי שכטר ומקרוב גילגל פנימה.
זהבי, ורמוט, שכטר ואבוטבול בחגיגה סולידית (קובי אליהו) מחצית שניה
בחלק השני של המשחק לא השתנתה המגמה כמובן והאדומים לטייל עם הכדור וליהנות מהמשחק.

דקה 53 - 0:5 להפועל ת"א - איתי שכטר בשער אלה- ליאו מסי קיבל כדור בתוך ועל מטר מרובע סיבסב שלושה שחקנים ומול בורשטיין לא התבלבל והקפיץ מעליו כדי להשלים צמד פרטי.

שכטר חוגג את החמישי מול בורשטיין (קובי אליהו) בדקה ה-67 נרשמה גם החמצה גדולה. זוראב מנטשאשווילי העביר כדור עומק נהדר לעבר קנדה שהוציא כדור רוחב מדויק לעברו של ויקטור מרעי. הכדור כבר עבר את בורשטיין ומרעי, שנותר מול שער חשוף בעט את הכדור החוצה.
האדומים כנראה הסתפקו בחמישייה. הם אמנם היו יכולים לכבוש עוד והחמיצו, אך התחושה באוויר היתה שחמישה שערים זה מספיק.


יניב עמיאל מנסה להקשות על איתי שכטר (קובי אליהו) בעשר הדקות האחרונות איבד המשחק קצת מהאווירה השמחה שלו כשזוראב מנטשאשווילי נפגע בכתפו ופרק אותה אחרי כניסה של רן פוליקר. הפציעה הזאת הצטרפה לפציעה של מהראן ללה שהספיק לשחק רק חמש דקות במהלך המחצית השניה. ממשחק באווירה טובה, על גבול הידידות, יוצאת הפועל תל אביב עם שני פצועים.

גילי ורמוט פורץ מול גבי בורשטיין, אותו הוא כבר לא יפגוש באימונים (קובי אליהו) מכבי קביליו יפו: גבי בורשטיין, יניב עמיאל, כפיר אגסי, ארז ירימי (דודי ביטרן 49), דודו ביטון, אורן בן לוי, חיים ודבסבי, בני שרקט, רן פוליקר, גיא סבח (ניסים בן דוד 63), אורן יחזקאל (אביב אלחדד 54).
הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, גל שיש, וואליד באדיר, דגלאס דה סילבה, עומרי קנדה, זוראב מנטשאשווילי, שי אבוטבול, גילי ורמוט (מהראן ללה 57, יהודה חוטה 62), ערן זהבי, בויאן ורוצ'ינה, איתי שכטר (ויקטור מרעי 54)קרדיט לONE