#1

קשרה של לאריסה היוונית עלה מהספסל בדקה ה-47 בניצחון 0:1 על א.א.ק אתונה ומאוד מרוצה מהמאמן החדש. 5 מחזורים לסיום, הקבוצה עדיין מתחת לקו האדום .
טועמה מרוצה עכשיו.


סלים טועמה, קשרה הישראלי של לאריסה היוונית רשם הערב (שבת) הופעה מרשימה ביותר, כאשר נכנס כמחליף בדקה ה-47 בניצחון קבוצתו על א.א.ק אתונה 0:1, משער של בלאזק 8 דקות אחרי שהישראלי נכנס.
לאריסה, שאירחה את המשחק באצטדיונה הביתי, הסתבכה בשבועות האחרונות בתחתית הליגה היוונית ואף ירדה מתחת לקו האדום, מאמן הקבוצה, מארינוס איזונידיס, שילם על כך ופוטר מתפקידו, יאניס פאפאקוסטאס הגיע במקומו והשינוי לא איחר לבוא.


סלים טועמה מאוד מרוצה מהמאמן החדש ואמר: "הגיע מאמן חדש וחזרנו לחייך. המאמן הקודם היה מאוד קשוח, לשחקנים היה קשה מאוד לעבוד תחתיו, אפשר להגיד אפילו שלא אהבו אותו ואין ספק שהמאמן החדש שהגיע הביא שינוי רציני איתו. הוא נחמד, הוא אכפתי ואפשר להגיד שחזרנו לחייך".
טועמה נכנס לשחק שתי דקות בתוך המחצית השניה והיה לאחד הגורמים הבולטים בשינוי המומנטום של קבוצתו, שהצליחה להגיע להרבה מצבים ולהבקיע בסופו של דבר רק שער אחד.

טועמה. ההרפתקאות באירופה בינתיים לא נחלו הצלחה ספורטיבית גדולה "אני חושב שהמשחק היה צריך להסתיים שלוש או ארבע אפס לטובתנו", אמר טועמה והסביר: "היינו יותר טובים במחצית השניה. פתחנו את המשחק והגענו להרבה מצבים אבל במצב שלנו אנחנו מסתפקים ב-0:1 קטן ולא רק בשלוש או ארבע".
"העיקר שניצחנו", אמר טועמה. "זה היה משחק חשוב מאוד עבורנו ואני מקווה שמכאן והלאה נמשיך בדרך של ניצחונות כדי להישאר בליגה". עם הניצחון על א.א.ק אתונה, לאריסה עלתה מעל לקו האדום, אך נותרו עוד חמישה מחזורים לסיום הליגה הסדירה והמאבק עדיין לא הסתיים.


לאריסה. אבוחצירא נפצע ולא משחק, טועמה כן (צילום: האתר הרשמי של לאריסה) טועמה אמר על המאבקים שנשארו לקבוצה: "אנחנו חייבים להמשיך להילחם עד סוף העונה, יש לנו עוד חמישה מחזורים ואנחנו חייבים לעמוד במטרה שלנו, שזה כמובן להישאר בליגה. יש כאן רק חמש הקבוצות שמסיימות במקומות הראשונים ומשתתפות בפלייאוף, אבל אנחנו כנראה נישאר עוד כמה שבועות להתאמן לאחר סיום הליגה, בגלל הפגרה הארוכה העונה שתהיה לקראת המונדיאל".
"בכל אופן אני מקווה שנקבל ביטחון מהניצחון ונמשיך לנצח עד תום העונה", אמר טועמה בנימה אופטימית.לסיום.קרדיט לONE