#1

משחק מטורף בין מוליכת הטבלה לכחולים-צהובים, שהצליחו להשוות ממש על סף הסיום לאחר מהפך. פאלרמו השווה את שיא הכיבושים במועדון - 218.ליגת הקלאוסורה הארגנטינית הציגה הלילה (בין שלישי לרביעי) את אחד המשחקים הגדולים שנראו לאחרונה כאשר ולס סארספילד, מוליכת הטבלה, אירחה את בוקה ג'וניורס.
שתי הקבוצות הציגו משחק התקפי מצויין כדי להתאושש מתוצאות מאכזבות אותן הציגו בשבוע שעבר, כאשר בוקה ספגה שער שוויון ממש בתוספת הזמן ב-1:1 הביתי מול אסטודיאנטס, בעוד ולס סופגת הפסד בלתי צפוי של 3:2 בהורקאן.
המפגש החל בשער די צפוי של ויקטור זפאטה, קשרה המצויין של ולס, בבעיטה חופשית, מרגע זה הצופים באצטדיון "אל פורטין" שבבירה לא האמניו למה שמתחולל על כר הדשא, ראשית היה זה מרטין "אל לוקו" פאלרמו שהחמיץ פנדל בדקה ה-26 לטובת האורחים מבוקה.
הלחץ של הכחולים-צהובים לא נרגע על אף עצירת הפנדל המצויינת של הרמן מונטויה, שוערה הנפלא של ולס, ובדקה ה-36 השווה המגן השמאלי, לוסיאנו מונזון, את התוצאה ל-1:1 בבעיטה מזווית קשה מאוד.
שלוש דקות חלפו ופאלרמו התאושש מהחמצת הפנדל שלו עם שער נהדר לאחר מסירת רוחב של חואן רומן ריקלמה, בכך השווה "אל לוקו" את שיא הכיבושים האישי לשחקן במועדון עם שערו ה-218 לזכות בוקה, שיא בו הוא מחזיק כעת בצוותא עם רוברטו צ'רו שקב את השיא בשנת 1938.
ריקלמה, משחק מצוין שלו ב"אל פורטין" (רויטרס) הקבוצות ירדו למחצית בתוצאה 1:2 לבוקה שהמשיכה בחץ גם עם פתיחת המחצית השניה ובאה על שכרה בדקה ה-60 כאשר פעולה אישית מצויינת של ניקולאס גייטן הסתיימה כאשר הוא מכניע את מונטויה בפעם השלישית ומהמם את הקהל המקומי, 1:3.
שתי דקות לאחר מכן, היה זה סילבה המקומי שהחזיר את ולס לעניינים עם שער נגיחה שצימק את התוצאה ל-3:2, ובדקה ה-72 רעדו היציעים עם שוויון של 3:3 שהושג מרגלי המחליף, חואן מרטינס.

אך בכך לא הסתיימה הדרמה בבואנוס איירס, ולז חיפשה את שער הניצחון וחשבה שמצאה אותו כאשר סילבה האורוגוואי בן ה-29 השלים צמד אישי כשהכניע את חבייר גארסיה, שוער בוקה על מנת לקבוע מהפך מטורף של 3:4 למוליכת הטבלה.
גייטן מבוקה עוצר את דיאז (רויטרס) ממש על סף הסיום, כאשר אוהדי ולס משוכנעים כי הניצחון במשחק הדרמטי בידיהם, בעט ריקלמה כדור שטוח לכיוון השער, את הכדור המסוכן הדף מונטויה בקושי לרגליו של גארי מדל הציליאני, המכונה "פיטבול", שכבש מקרוב וקבע את התוצאה הבלתי נתפסת, 4:4.
התוצאה מותירה את בוקה במרכז הטבלה, בעוד ולס נותרת לאחר שבעה מחזורים בראשות הטבלה, עם 12 נקודות, בצוותא עם גודוי קרוז וקולון אשר ישלימו את משחקיהן היום ומחר.


קרדיט לONE