#1

רוסיה: האלופה נותרה הקבוצה היחידה עם מאזן מושלם בתום שני מחזורים. בוכארוב כבש את שער הניצחון. רומניה: ניצחון ראשון לרוני לוי באוניראה.


רובין קאזאן נותרה מושלמת בליגה הרוסית אחרי שני מחזורים עם ניצחון חוץ 0:1 על טומסק. האלופה הרוסית היא הקבוצה היחידה עם מלוא שש הנקודות עד כה.
קשרה הישראלי של קאזאן, ביברס נאתכו, לא שותף במשחק, לאחר שבמחזור הקודם עלה בדקה ה-89 בניצחון של קבוצתו על לוקומוטיב מוסקבה.
קאזאן היתה יכולה לעלות ליתרון כבר בדקה ה-29, אז שרק השופט לפנדל לזכות האורחים אחרי נדיעת יד של גיאורגי דז'יואב ברחבה. אלכסנדר בוכארוב ניגש לבעיטה, אך סרגיי פרייקו האסטוני עצר את הכדור.במחצית השניה המשחק החל להתחמם והשופט נאלץ לשלוף שלושה כרטיסים אדומים, שניים מהם לשחקנים של טומסק. בדקה ה-56 היה זה דז'יואב שהניף רגל גבוהה וראה צהוב שני. עבירה קשה של ולרי קלימוב עלתה לו גם כן בצהוב שני בדקה ה-75 וטומסק נותרה בתשעה שחקנים.
דקה אחת בלבד לאחר הצהוב השני לחובת טומסק, הגביה כריסטיאן אנסלדי כדור מדוד לרחבה ובוכארוב, שעשה כל כך הרבה צרות להפועל ת"א בליגה האירופית, עלה גבוה ונגח את הכדור פנימה מקרוב.

קורבן ברדייב. במחזור הבא מחכה לו טרק גרוזני (רויטרס) בדקה ה-83 הורחק אנדריי גורבנטס מקאזאן, אבל זה לא מנע מהקבוצה של קורבן ברדייב לנצח בסיום ולשמור על המאזן המושלם.
במחזור הבא ישחקו קאזאן ונאתכו, שיקווה לקבל דקות נוספות, מול טרק גרוזני, בה משחק זאב חיימוביץ' ונמצאת כעת במקום השני עם ארבע נקודות.
ניצחון ראשון לרוני לוי ברומניה
ברומניה הצליח רוני לוי להשיג סוף סוף ניצחון ראשון, כאשר קבוצתו, אוניראה אורזיצני, גברה 1:2 על האחרונה בטבלה, אלבה יוליה, בחוץ. זה ממש לא היה קל, כאשר דווקא המארחים עלו ראשונים על לוח התוצאות בזכות שער בדקה ה-39 של בוגדן בוצ'וריצ'ה.


רוני לוי. הצליח לשבור את מחסום הניצחון הראשון (עמית מצפה) לוי בוודאי זז באי נוחות בכיסאו, אבל חניכיו הוכיחו אופי וחזרו במחצית השניה. פאבלו ברנדן הארגנטינאי הישווה את התוצאה בבעיטה חופשית מדוייקת בדקה ה-48 ומאריוס אונפרס קבע מהפך כעבור חמש דקות.
בעקבות הניצחון עולה אוניראה ל-41 נקודות והיא רחוקה שתי נקודות בלבד מהמוליכה, קלוז'.
קרדיט לONE