#1

בלגיה: הבלם פתח בהרכב קבוצתו שהובסה, יואב זיו עלה מהספסל בדקה ה-77. פרמייר-ליג: 1:1 בין ברנלי לסטוק. צרפת: בורדו הפסידה 2:1 לאוקזר.
אבי סטרול לוקרן בצרות.


אבי סטרול, יואב זיו ולוקרן הובסו הערב (רביעי) 4:1 על-ידי שרלרואה במסגרת המחזור ה-24 של הליגה הבלגית. הבלם פתח בהרכב, בעוד המגן נכנס כמחליף בדקה ה-77, אבל גם הם לא הצליחו לעזור ללוקרן.
סיריל טראו כבש שלושער לזכות המקומיים בדקות 36, 65 ו-85 וגם עבדלמג'יד אולמרס (55) היה שותף לחגיגה. טומו סוקוטה רק צימק עבור האורחים בדקה ה-89.
לאחר ההפסד, לוקרן נמצאת במקום ה-14 עם 18 נקודות בלבד, רק אחת יותר מרסלר, שנמצאת במקום האחרון ממנו יורדים בסיום העונה לליגת המשנה.אנגליה: 1:1 בין ברנלי לסטוק
באנגליה, ברנלי נפרדה בתיקו 1:1 ביתי מסטוק סיטי במשחק השלמה מהמחזור ה-21 של הפרמייר-ליג. סנלי טונצ'איי הטורקי העלה את האורחים ליתרון בדקה ה-23, אבל דייויד נוג'נט השווה בדקה ה-52 וקבע את התוצאה הסופית.

התוצאה השאירה את ברנלי מתחת לקו האדום כשבמאזנה 24 נקודות, בדיוק כמו לוולבס שמעל לקו האדום ו-5 יותר מהאחרונה, פורטסמות' של אברהם גרנט. סטוק סיטי נמצאת במקום ה-11 עם 35 נקודות.

טונצ´איי. השער שלו לא הספיק (רויטרס) צרפת: הפסד מפתיע לבורדו
בצרפת, בורדו פספסה הזדמנות לפתוח פער בפסגת הטבלה כשנוצחה 2:1 על-ידי אוקזר. בנואה טרמולינאס העלה את האלופה ליתרון מוקדם בדקה השישית, אבל אירנואש ילן ביצע מהפך עם צמד בדקות 64 ו-84.

למרות ההפסד, בורדו נותרה במקום הראשון כשבמאזנה 52 נקודות, כמו לשניה, מונפלייה. אוקזר שלישית עם 51 נקודות.קרדיט לONE