#1

מתקפת ראפרים אמריקניים על הפרמייר ליג? לאחר הדיווחים על כוונתו של פאף דדי לרכוש את קריסטל פאלאס, ג'יגה הולך על גדול יותר וחושב על התותחנים.


Jay Zהאם הפרמייר ליג עומדת בפני השתלטות של מיטב הראפרים האמריקניים? לאחר הפרסומים על כך שפאף דדי (הידוע כיום כדידי) מעוניין לרכוש את קריסטל פאלאס הלונדונית, מפרסם היום (שלישי) ה-"דיילי מייל" כי הראפר ג'יי זי עשוי להתעניין ברכישה של ארסנל.
ג'יי זי, ששמו האמיתי הוא שון קרטר, מעורב כבר בעסקי הספורט ומחזיק במניות בניו ג'רזי נטס מה-NBA בשווי של 500 מיליון ליש"ט.
קרטר הוא אוהד של התותחנים והבהיר כי במידה ותבוא לפניו ההצעה הנכונה הוא עשוי להתעניין ברכישת המועדון: "אני לא כל כך מבין בעסקי הכדורגל, אבל אם תגיע ההצעה הנכונה, הכל יכול לקרות. אני איש עסקים ותמיד אני מחפש הזדמנויות".


ג'יי זי לא הסתיר גם מי היה השחקן החביב עליו במדי ארסנל: "ראיתי את תיירי הנרי כשהוא שיחק בארסנל ואני חושב שהוא היה פשוט שחקן מדהים. בזכותו אני אוהד של ארסנל. עד היום היא משחקת את הכדורגל היפהפה של תקופת הנרי, הוא השפיע עליה לטווח הרחוק".
ג'יי זי נחשב לאחד הראפרים המפורסמים ביותר בארצות הברית ולבטח אחד העשירים שבהם. בשנה שעברה הוא הוציא את אלבומו האחרון Blueprint 3.

תיירי הנרי. ג´יי זי מעריץ אותו (רויטרס)


קרדיט ONE