#1

חלוץ ברצלונה מתקשה לקבל את העובדה שייאלץ לשחק מול קבוצתו לשעבר, אך מוסיף: "אם אשחק, אלחם, אלו כללי המשחק, אך לא אחגוג אם אבקיע שער".הנרי לא רוצה לשחק נגד קבוצתו לשעבר
יום שישי האחרון היה לא פשוט עבור חלוץ ברצלונה, תיירי הנרי. הקבוצה שלקחה אותו אחרי עונה איומה ביובנטוס והפכה אותו לאחד החלוצים הגדולים בעולם, תתמודד ברבע גמר ליגת האלופות מול הקבוצה הנוכחית שלו, כך נקבע בהגרלה בשוייץ.
ההחלטה של הנרי לעזוב את התותחנים היתה בלב כבד ורק הצעה מפתה מברצלונה, לה הפסיד הנרי עם ארסנל בגמר ליגת האלופות, מנעה מהחלוץ לסיים את הקריירה במדי הקבוצה הלונדונית.

"בכל פעם שיש הגרלה בליגת האלופות, כואב לי כל הגוף", אמר הנרי לאחר שנודע על תוצאות ההגרלה והוסיף: "אני לא אומר שאני לא אלחם, בגלל שאלו כללי המשחק, אבל אני לא רוצה לשחק נגד ארסנל".
הנרי המשיך: "אני ארגיש מוזר כאשר אעלה על כר הדשא, אפילו כשמדובר באיצטדיון האמירויות ולא הייבורי ואני לובש חולצה של קבוצה אחרת".

כאשר נשאל האם יחגוג כאשר יכבוש נגד קבוצה לשעבר אמר הצרפתי: "תשכחו מזה! לא. אגיד את זה שוב בצורה הכי פשוטה שאפשר, אני לא רוצה לשחק נגד ארסנל".

הנרי עם ונגר. המנג`ר קנה אותו תמורת 10 מ` יורו ומכר תמורת 24 מ` יורו "בשום מקום אחר לא אשיג את החיבור שיש לי עם האוהדים של ארסנל, בגלל שאני לא חושב שאשחק כל כך הרבה בקבוצה אחרת. שמונה שנים הייתי שם. אני לא חושב שאהיה שמונה שנים באף קבוצה אחרת, אני זקן מדי", סיים הנרי.


קרדיט לONE