#1

חרף האיומים מצד האדומים כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, החליט השוער לשחק הערב ב-19:30 בגביע מול הפועל. בורשטיין: "מודע להשלכות של ההחלטה".


ברושטיין קרוב לסיום דרכו בהפועלמאמן השוערים בהפועל תל אביב, גבי בורשטיין, החליט באופן סופי הבוקר (שלישי) כי ילבש את אפודת השוער במדי מכבי קביליו יפו ויעלה לשחק מול הקבוצה בה הוא משמש כמאמן שוערים הפועל תל אביב.
למרות השיחה שקיים בסיום האימון המסכם עם אלי גוטמן עליה פורסם לראשונה ב-ONE ובה הובהר לו כי אם ישחק הוא יפוטר, החליט השוער לשחק ואמר ל-ONE מיד עם קבלת ההחלטה הסופית והאחרונה שלו: "החלטתי לשחק, אני ספורטאי וזה מה שאני צריך לעשות. אני מודע להשלכות שההחלטה שלי תגרום, זה לא אומר שאני לא מעריך את הפועל ת"א או אלי גוטמן, ההיפך הוא הנכון"
מבחינתו, בורשטיין יעלה לחמם את וינסנט אניימה לפני המשחק ועם שריקת הפתיחה יעבור לעמוד בשערה של קביליו יפו, אולם בהפועל ת"א לא צפויים לאפשר לו לעשות זאת כאשר מי שיאמן את אניימה לפני המשחק יהיו שוער המשנה, ניל אברבנל או מאמן השוערים בקבוצת הנוער של המועדון.
בהפועל ת"א עדיין לא החליטו אם בורשטיין יקבל הודעת פיטורים לפני המשחק או מיד אחריו אך ככל הנראה הודעה מסודרת הוא יקבל מיד בסיום ההתמודדות בראשל"צ.גבי בורשטיין הגיע להפועל ת"א לפני כעונה וחצי בהמלצתו של עוזר המאמן, יוסי אבוקסיס. בקיץ האחרון עלו תהיות אם יוארך חוזהו ובגלל הקשר המיוחד שלו עם וינסנט אניימה והעובדה שאניימה ביקש באופן אישי להשאירו כמאמן השוערים, חוזהו הוארך בעונה נוספת.
כעת צפוי בורשטיין לסיים את דרכו במועדון האדום, כאשר במועדון אומרים כי מאמן השוערים למעשה לא הותיר להם ברירה.

גבי בורשטיין. הרומן שלו עם הפועל תל אביב יסתיים (דרור עינב)


קרדיט לONE