#1

דיווחים באנגליה: מנג'ר פורטסמות' הוא השם החם להחלפתו של פיל בראון. יו"ר האל: "מחפש מאמן מנוסה שיציל אותנו", גרנט: "אני מחוייב ונאמן לפומפי"
מאמן פורטסמות', אברהם גרנט, הוא המועמד המוביל לאימון האל סיטי עוד העונה במקומו של פיל בראון, שפוטר אתמול (שני) משורות הקבוצה המדורגת במקום הלפני אחרון בפרמייר-ליג.
בהאל שללו את המועמדות של אלן קורבישלי, סטיב קופל וטרי ונבלס, והיו"ר אדם פירסון הבהיר כי הוא מחפש אדם רציני שיציל את הקבוצה מירידה ומעוניין למנות אותו עד יום חמישי. אם ימונה גרנט לתפקיד הוא יפגוש כבר בשבת את.... פורטסמות' שתארח את האל במשחק תחתית."ככל הנראה נחפש מאמן עד לתום העונה, אז נראה מה יהיה מצבנו לפני שנתחייב לעתיד", אמר פירסון, "אני מחפש מאמן מנוסה, מישהו שיוכל להשיג את הניצחונות שאנו זקוקים להם כדי להישאר בפרמייר-ליג. אנו זקוקים לתמריץ".
פיל בראון פוטר מאימון האל סיטי לאחר שלא הצליח להעלות אותה מעל לקו האדום. היו"ר פירסון, אמר כי המועדון היה זקוק לשינוי לאחר ההפסד ה-15 העונה - לארסנל בבית בשבת האחרונה.

פיל בראון. ימונה לו מחליף עד יום חמישי (רויטרס) פירסון החליט על הפיטורים מסיבות מקצועיות כאשר מאבק ההישרדות בראש מעייניו. בראון מונה למנג'ר האל בינואר 2007 והוביל אותה לפרמייר-ליג בפעם הראשונה בהיסטוריה. הקבוצה ניצלה מירידה בעונת 2008/2009 במחזור האחרון וכעת היא מדורגת במקום הלפני אחרון - שלוש נק' ממחוז המבטחים, כאשר פורטסמות' מדורגת אחרונה.
גרנט התייחס כבר בתום התבוסה לליברפול לעתידו בפורטסמות': "חשבתי לעזוב בינואר, אבל ראיתי את האוהדים ואמרתי לעצמי שאני לא יכול לעשות את זה. אני נלחם עבור המועדון ואין לי שום כוונה לוותר. המועדון הזה מאוד חשוב עבורי ואני מחכה כבר ליום שהוא יזכה לקצת יציבות, אבקש את זה מהבעלים החדשים".
גרנט היה מאוכזב אמש מהפסד הליגה של פורטסמות' 4:1 לליברפול באנפילד. חניכיו של גרנט הצליחו להחזיק מעמד במשך 26 דקות, ואז ספגו שלושה שערים בשש דקות מרגלי פרננדו טורס (26), ריאן באבל (28) ואלברטו אקווילאני (32).


באבל כובש את השער השני (GettyImages)
"כמו מול ארסנל ומנצ'סטר יונייטד, איבדנו את הקצב שלנו, אלא לא היו שש דקות טובות שלנו ואיבדנו את המשחק", אמר גרנט. "אני חושב שבמחצית השניה חזרנו למשחק, לא שיחקנו מבריק והיינו יכולים לעשות יותר. זה לא היה לנו קל, למרות שכבשנו שער והגענו לעוד שני מצבים טובים".
מאמן ליברפול, רפא בניטס, אמר בסיום המשחק: "ציפינו למשחק טוב, לשחק היטב ולכבוש שערים. הדבר החשוב ביותר היה לשחק טוב הגנתית ולהפגין כדורגל איכותי. זה גרם לשחקנים כמו אקווילאני לזרוח".


קרדיט לONE