#1

מגן סטנדרד ליאז' לא איכזב ב-1:3 של קבוצתו מול פנאתינאיקוס בליגה האירופית: "אני משקיע ומעודד שיש תוצאות". על הליגה: "מקווה שניכנס לפלייאוף"


רמי גרשון רשם אמש (חמישי) הופעת בכורה חלומית בהרכב סטנדרד ליאז' בניצחון החוץ הענק על פאנאתינייקוס 1:3 במסגרת הליגה האירופית. גרשון, מגן שמאלי שחתם בשורות ליאז' רק לפני כמה חודשים כבר רשם הופעת בכורה בליגה הבלגית אבל רק אתמול, בעקבות היעדרותו של המגן השמאלי הראשון של הקבוצה קיבל את הקרדיט מהמאמן ולא אכזב.
"לא הופתעתי מכך שפתחתי בהרכב" אמר גרשון ל-ONE לאחר הניצחון החשוב, "אמרו לי כל השבוע שאני צריך לעשות הכנה טובה כי המגן הראשון שלנו מוצהב וידענו שהוא לא יוכל להשתתף במשחק. עשיתי הכנה טובה, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה פסיכולוגית ובסה"כ אני מרוצה מהאופן בו שיחקתי. תמיד אפשר טוב יותר, אני יודע שתמיד אפשרי להשתפר אבל בסה"כ אני מרוצה".לא רק גרשון מרוצה מהופעת הבכורה שלו בליגה האירופית, גם העיתונות הבלגית משבחת את הופעתו של המגן הישראלי הצעיר שהתמודד מצוין עם ג'יבריל סיסה וקאראגוניס באגף ימין של פאנאתינייקוס, "זה משמח אותי שקיבלתי מחמאות על המשחק שלי. אני משקיע המון ועובד קשה מאוד בשביל להצליח. אין לי כאן כלום חוץ מכדורגל וזה מאוד מעודד כשאתה רואה שיש לזה תוצאות".
ניצחון החוץ הענק של ליאז' מהווה מקדמה רצינית לקראת השלב הבא בטח לאור העובדה שמשחק הגומלין ייערך בבלגיה מול 30 אלף אוהדים משולהבים. "אני לא חושב שלפאנאתינייקוס יהיה קל לנצח אותנו בבית אצלנו בתוצאה של 1:3 יהיה להם מאוד קשה לעשות את זה, מה גם ששלושה ימים לאחר המשחק נגדנו יש להם דרבי ביוון נגד אולימפיאקוס שזה ללא ספק אחד המשחקים החשובים שלהם בעונה... אני חושב שעשינו צעד גדול מאוד לקראת השלב הבא ומקווה שזה יספיק לנו. נגיע מאוד מרוכזים והלוואי ונעלה".


ויטצל וקמארגו מסטנדרד ליאז´ חוגגים את הניצחון הגדול מול פנאתינאיקוס (רויטרס) ביום ראשון תחזור ליאז' למאבקי הליגה הבלגית שם היא עדיין לא הצליחה להבטיח את מקומה בפלייאוף. "יש לנו משחק נגד זולטן וורגם בחוץ, משחק חשוב מאוד כי יש רק עוד שני משחקים עד לפלייאוף ואנחנו חייבים להשיג נקודות. אני מקווה שנצליח להתבסס בתוך ששת הקבוצות הראשונות שמגיעות לפלייאוף ולמרות שאנחנו פייבוריטים, זה לא אומר שאפשר לזלזל. יש לנו עבודה קשה ואני מקווה שנצליח".
גרשון מודע לעובדה שסביר להניח שאת המשחק הבא של קבוצתו, בליגה כאמור נגד זולטן וורגם, הוא צפוי להתחיל מהספסל בשל חזרתו להרכב של המגן הראשון, שחקן נבחרת בלגיה, סבסטיאן פוקוגנולי. "סבסטיאן חוזר מהרחקה ואני מאמין שאחזור לספסל. אני כמובן מכבד כל מה שקורה ומה שיחליט המאמן וכל משחק שאני אשחק בו אני מרגיש שאני מטפס עוד שלב קדימה. אני לא נשבר, יש לי סבלנות והרבה רצון".


קרדיט לONE