#1

בני-יהודה - הפועל ת"א יום שבת , 13.03.10 שעה 17:00


מאמן הפועל ויתר על מערך 3 החלוצים לקראת המשחק ב-17:00. גוטמן לחניכיו: "בואו נוכיח שהמעידה היתה חד-פעמית". מגן: "לוזון לא הולך לשום מקום"
המאמן אמר לשחקניו באסיפה המסכמת: "לבני-יהודה יש צד אחד חזק יותר - צד שמאל. כפיר אדרי עובד הרבה באגף, כאשר לפדרו גלבאן, אסי בלדוט ואלירן עטר יש נטייה לבוא מהאגף השמאלי".
גוטמן ציין בפני השחקנים שאחד מהקשרים האחוריים יצטרך לעזור בסגירה של האגף הזה. עוד אמר גוטמן: "בואו נוכיח שהמעידה במשחק האחרון היתה חד פעמית". דניאל דה-רידר ובויאן וורוצ'ינה יחכו להזדמנות שלהם על הספסל יחד עם שי אבוטבול, עומרי קנדה ו-ויקטור מרעי


"פועלים באדום" למען משפחות נזקקות
עמותת "פועלים באדום" המופעלת ע"י אוהדי הפועל ת"א, אוספת מוצרי מזון לקראת חג הפסח, למשפחות דלות באמצעים. איסוף המוצרים יתבצע לפני המשחק באיזור שערים 4-5.


שכטר באימון. יוביל את ההתקפה האדומה (רועי גלדסטון) הרכב משוער: וינסנט אניימה, דני בונדר, דגלאס דה-סילבה, וואליד באדיר, דדי בן-דיין, אביחי ידין, זוראב מנטשאשווילי, ערן זהבי, גילי ורמוט, מהראן ללה (בויאן ורוצ'ינה) ואיתי שכטר.

גוטמן. חזר למערך המקורי (רועי גלדסטון) מנטשאשווילי. יפתח בהרכב בסופו של דבר (רועי גלדסטון) בני יהודה: עוז ראלי יעבור לקישור, איציק עזוז יתפוס את מקומו
בבני יהודה רוצה לשכוח מההפסד במחזור הקודם מול הפועל ר"ג ולנסות לשחזר את הניצחון על הפועל ת"א מהעונה הקודמת. חניכיו של גיא לוזון רוצים להוכיח כי הם ראויים למקום הרביעי ובדרך לנצח קבוצה גדולה.

"אני חושב שעשינו פאנצ'ר גדול עם הפועל ר"ג, חבל, אבל זה כבר משחק שהיה ואנחנו צריכים להסתכל קדימה. יש לנו משחק ליגה מאוד קשה ומאוד חשוב, אנחנו רוצים להגיע לפלייאוף העליון במצב טוב, אלה המשחקים שצריך לשנס מותניים ולשחק בכל הכוח ולחזור עם תוצאה טובה", כך אמר הבעלים, חזי מגן לקראת המשחק.


חזי מגן עם גיא לוזון ומשה דמאיו. היו"ר לא מוותר על המאמן כל כך מהר (אלעד ירקון) מגן נשאל האם העלאת שמו של גיא לוזון כמאמן הבא של האולימפית עלולה לפגוע בריכוז של השחקנים ואמר: "נכון, אני באמת לא שמח שזה מה שמופיע בכותרות בעת האחרונה, גיא לוזון לא הולך עדיין לשום מקום, בראש מעייניו בני יהודה ת"א. בנוסף, לנבחרת האולימפית יש מאמן, שמו מוטי איווניר ויש לו משימה להעפיל לאליפות אירופה והיה ונעפיל לאליפות אירופה, אז נפטר את מוטי ממשרתו? לא יהיה דבר כזה".
מגן הוסיף באותו נושא ואמר: "לכן, הייתי שמח לו היינו יכולים לעסוק אך ורק במשחקים שנערכים ביום שבת, בלי ספוקלציות, שרק מפריעות להתרכז במשימה העיקרית שהיא משחקי הליגה".

אסי בלדוט עם מיכאל זנדברג. הקפטן חוזר להרכב (אמיר לוי) נראה שלוזון יעשה מספר שינויים בהרכב כאשר עוז ראלי יתופקד כקשר ואילו איציק עזוז יתפוס את מקומו כמגן ימני. בנוסף, הקפטן, אסי בלדוט, יחזור להרכב על חשבונו של הקשר הצעיר, ג'ורג' אמסיס, שפתח במשחק האחרון.
הרכב משוער: דלה איינוגבה, איציק עזוז, דין מורי, איבן גארידו, כפיר אדרי, עוז ראלי, מהראן ראדי, סיניסיה ליניץ', אסי בלדוט, פדרו גלבאן ואלירן עטר.קרדיט לONE