#1

הקשר הישראלי של ליברפול מחכה למפגש עם פורטסמות', ועשוי לשחק. מנכ"ל פומפי, פיטר סטורי, עזב את המועדון: "הוא ימשיך לייעץ לנו למרות שעזב"


פורטסמות' וליברפול ייפגשו ביום שני הקרוב לעוד משחק גורלי מבחינת שתי הקבוצות. מצד אחד, האדומים של יוסי בניון רוצים לשוב ולנצח לאחר שני ההפסדים לוויגאן וליל ולהיצמד בחזרה למקום הרביעי ומצד שני, לכחולים של אברהם גרנט שעוד חולמים על הישרדות, אם כי מדובר בסיכוי קלוש.
במפגש הקודם בין שתי הקבוצות, גרנט יצא עם מירב הסופרלטיבים כאשר ניצח את חניכיו של רפא בניטס 0:2 באחד המשחקים היותר טובים של פורטסמות' העונה.במשחק האחרון של ליברפול, הם פגשו בליל הצרפתית והפסידו להם 1:0 במשחק הראשון של שלב שמינית הגמר בליגה האירופית כשהם חסרים שני שחקנים משמעותיים, האחד - יוסי בניון והשני - מקסי רודריגס.
לקראת פומפי, השניים יחזרו. לבניון יערך מבחן כשירות טרם פתיחת המשחק בו יחליט בניטס לכמה זמן אם בכלל ישותף הישראלי, בעוד הארגנטיני צפוי לחזור להרכב של הספרדי.
גרנט. איך יגמר המפגש עם יוסי בניון? (רויטרס) בצד השני, גרנט יהנה מהחזרה של השלושה - מוקואנה, סמית ו-ון דן בורה שללא ספק יפתרו לו לא מעט בעיות מיסמאצ'ים בהגנה ובקישור האחורי.
הצרות לא מפסיקות: פיטר סטורי החליט לעזוב את פורטסמות'
בינתיים, המנכ"ל של פורטסמות', פיטר סטורי, החליט לעזוב את הקבוצה בעקבות המשבר שפקד אותה. מפרק הקבוצה,
אנדרו אנדרוניקו שיחרר הצהרה רשמית בה הוא רשם: "סטורי עזב בשביל טובת המועדון ולאחר שהתייעץ עם משפחתו וחבריו. למרות זאת, הוא ימשיך לעזור למועדון בעצותיו".


דייויד ג´יימס. נחלץ לעזרת עובדי המועדון (GettyImages) כחלק מהמשבר שפקד את הקבוצה, שוער הקבוצה, דייויד ג'יימס, ניסה לארגן את שחקני הקבוצה יחדיו והעלה יוזמה במהלכה יוחזרו שמונה אנשים אשר עובדים עם הקבוצה לעבודה, כאשר השחקנים יממנו את המשכורת החודשית שלהם.


קרדיט לONE