TGF.co.il - המלא למתחילים
 
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2
עוד |
 • צפיות: 10,760
 • תגובות: 1
 1. TerffiC מנותק/ת TopGear Baby
  תאריך הצטרפות
  11.03.2010
  שם פרטי
  גל
  הודעות
  22
  בלוג פוסטים
  1
  #1

  הפירוש של המילה SAMP

  GTA SA-MP זה הקיצור של Grand Theft Auto: San-andreas Multi Player, שהפירוש בעיברית אומר: ג'י טי איי סאן אנדראס ברשת-משחק רב משתפים.

  הסבר כללי על הSAMP

  SAMP זו בעצם תוכנה שמאפשרת לכם לשחק ברשת במשחק Gta San Andraeas עם עוד אנשים, התוכנה קשורה למשחק Gta San Andraes כמובן, וללא המשחק Gta San Andraes לא תוכלו לשחק בSAMP(תוכלו להוריד את המשחק המלא בלינקיה שבנעוץ) את התוכנה SAMP תוכלו להוריד מהאתר הרשמי של התוכנה, הגירסה העדכנית ביותר נקראת SA:MP 0.2.2.

  לינק לאתר הרשמי של התוכנה ושל המשחק:

  http://www.sa-mp.com

  לינק להורדה מהאתר הרשמי למי שלא מצא:

  https://www.serverffs.com/samp_download.php

  הסבר יותר מפורט, על המשחק עצמו ברשת:

  כאן אני יסביר לכם על המשחק עצמו אחרי שהורדתם את ה-SAMP ואחרי שהבנתם מזה אומר SAMP.

  יש סרברים במשחק(כמו בכל משחק רשת) בכל סרבר יש מוד שהמוד קובע את מטרת המשחק בעצם..כל מוד מתבצע בעיר אחת מתוך 3 הערים שנמצאות במפה של הסאן אנדראס..יש מודים שתוכלו לעשות בהם פשוט מה שתרצו, תוכלו להרוג אנשים ולקחת להם את הכסף, תוכלו לעשות טיולים עם מכוניות, מטוסים, סירות, תוכלו לעשות פעלולים, פשוט מאוד-מה שאתם רוצים. יש מודים שיש להם מטרה למשל מוד שיש בו 2 קבוצות-התקפה והגנה..כל קבוצה מתחילה במקום שונה את המשחק והקבוצות צריכות להילחם אחת בשנייה להילחם זאת אומרת שהשחקנים מכל קבוצה צריכים להרוג את השחקנים מהקבוצה השניה.
  הסברתי לכם על עניין המודים והסרברים, עכשיו אני יסביר לכם על הכסף במשחק ומה תוכלו לעשות איתו. כפי ששמתם לב אפשר להשיג כסף במשחק הזה, את הכסף אתם יכולים להרוויח כאשר אתם הורגים אנשים או כאשר אתם עומדים על הספינה במוד LVDM וכל כמה זמן אתם מקבלים כסף על זה שאתם שולטים על אזור הספינה,אתם יכולים גם להשיג כסף כאשר אתם הולכים לקזינו ומהמרים שם-אם אתה רוצים להמר אתם מיתקרבים למקום שאתם רוצים להמר בו ולוחצים על המקש F(כמובן שכמו שאתם יכולים להרויח הרבה כסף אתם יכולים גם להפסיד הרבה כסף) יש סרברים אחרים שיש בהם עוד דרכים להשיג כסף למשל: אתם עושים מיני משימות לא משימות גדולות כמו במשחק הרגיל-משימות קטנות כאלה למשל להיות נהג מונית או לימוזינה..יש סרברים שיש אפשרות לעשות בהם מרוצים וגם ככה תוכלו להרויח כסף..אחרי שהבנתם איך תוכלו להשיג את הכסף אני יסביר לכם מה תוכלו לעשות איתו אחרי זה..בכסף אתם תוכלו להשתמש בכדי לקנות נשקים, אוכל כשאין לכם חיים, נכסים-תוכלו להרוויח מהם כסף, מכונית שתיהיה שלכם ומתי שתרצו היא תבוא אלייכם, כמובן שיש סרברים שאי-אפשר לקנות בהם את כל מה שרשמתי. דבר אחרון לפני שאני מסיים להסביר על המשחק עצמו במפורט-אסור להשתמש בצ'יטים במשחק! למי שלא יודע צ'יטים אלה קודים שבעזרתם תוכל לעשות דברים שאסור לעשות אותם כמו לעוף עם מכונית חיים אין סופיים ועוד.. אם תשתמשו בצ'יטים והאדמין יראה אותכם רוב הסיכויים שתקבלו באן.

  הסבר על האדמינים במשחק

  למי שלא יודע אדמין זה מישהו שאחראי על הסרבר והוא שולט בעצם על הסרבר, אדמין יכול להשתמש בפקודות ששחקן רגיל לא יכולה להשתמש בהם כמו להעיף אנשים מהשרת לתמיד שלא יוכלו להכנס יותר (Ban), להעיף אנשים מהשרת רק לפעם הזאת(Kick) ויש עוד הרבה הרבה פקודות שהם רק לאדמינים, אדמין יכול גם להעביר מודים..אדמין יכול לעשות מה שהוא רוצה עם השרת שלו בגלל זה גם הרבה אנשים רוצים להיות אדמינים..לכל אדמין יש רמה, לאדמין שהוא זה שהתחיל עם השרת תיהיה הרמה 10 שזאת הרמה הכי גבוהה לאדמינים, הרמות עם מ2-10 לאדמינים. ויש אדמין עם הרמה 1 שניקרא NumBeR Admin שזה אומר שהוא אדמין רמה 1 ואדמין חדנדש :D

  מקשי המשחק

  W- תנועה קדימה.
  S- תנועה אחורה.
  A- תנועה שמאלה.
  D- תנועה ימינה.
  קליק שמאלי בעכבר- ירייה
  קליק ימני בעכבר- כוונת.
  Ctrl- קפיצה.
  רווח- ריצה על ידי החזקת המקש.
  גלגלת- שינוי נשק.
  Q- להסתכל לצד שמאל, ובמסוק להסתובב שמאלה,ובמטוס סיבוב הזנב שמאלה,שינוי נשק.
  E- להסתכל לצד ימין, ובמסוק להסתובב ימינה, ובמטוס סיבוב הזנב ימינה, שינוי נשק.
  Enter- להכנס לכלי התחבורה כנהג.
  G- להכנס לכלי התחבורה כנוסע.
  H- כשאתה במכונית- לצאת מהחלון ויש אפשרות לירות מהמכונית.(פועל רק עם הנשקים: MP5, UZI, tec9)
  C- להתכופף.
  W+ ALT - הליכה איטית.
  R - בתוך כלי רכב, שינוי תחנות רדיו.
  F- כמו אנטר, כניסה לכלי רכב.
  V - החלפת תצוגת מצלמה.

  F1 - מציג את תפריט העזרה במשחק וכאשר אתם כבר בחרתם דמות זה ישמש כ-קפיצה עם השחקן..
  Shift - בעזרת מקש זה ניתן לבחור דמות במשחק.
  F4 - נותן לך לבחור דמות מחדש כאשר אתה מת.
  F5 - מראה את נתוני הרשת ( כגון : שימוש רוחב פס ).
  F7 - מראה/מסתיר את חלון הצ'אט.
  F8 - מבצע צילום מסך.
  F9 - מראה/מסתיר את חלון ההריגות.

  דברים אחרונים וחשובים שיש להוסיף

  כמה דברים אחרונים שיש לי להוסיף במדריך למתחילים הזה:

  1) בהתחלה, שאתם נכנסים למשחק אתם תיראו דמות זזה בצורה מוזרה כזאת..לא להיבהל ככה אתם בוחרים את הדמות שלכם למשחק..תחליפו דמות עם החיצים לצדדים וכשאתם סגרתם על דמות תלחצו Shift כדי לבחור את הדמות .

  2) בצד ימין למעלה במסך תוכלו לראות את חלון הריגות ששם כתוב מי הרג את מי ואיך הוא הרג אותו..כלומר עם איזה נשק...

  3) כאשר אתם נכנסים לתוכנה SAMP אתם תיראו שלמטה בצד ימין יש לכם 3 אפשרויות Favorites, internet, official עכשיו, Favorites זה הסרברים המועדפים עליכם..כדי לחפש סרברים אתם לוחצים על internet ואז תופיע לכם רשימה ענקית של סרברים מכל העולם..כאשר אתם מוצאים סרבר שאתם אוהבים תוכלו להעתיק את האיפי שלו ולהוסיף אותו למועדפים כדי שלא תצטרכו לחפש אותו כל פעם...מוסיפים סרברים ככה: למעלה בצד שמאל אתם רואים שיש לכם סימן של וי בצבע כתום? על זה לוחצים כאשר אתם רוצים להוסיף סרבר למועדפים...ממש לידו תיראו סימן של איקס..על זה אתם לוחצים כאשר אתם רוצים למחוק סרבר ממועדפים..כאשר אתם רוצים למחוק אתם מסמנים את הסרבר שאתם רוצים למחוק ולוחצים על האיקס..כאשר אתם רוצים להוסיף אתם אתם לוחצים על הוי ורושמים את הIP של הסרבר..Official זה סרברים רישמיים של המשחק..זה הכל, עכשיו אתם בוחרים רק כינוי למשחק למעלה באמצע ואתם יכולים להכנס ולשחק בשקט.

  4) מי שנכנס למשחק וצריך עזרה בקשר לפקודות וכאלה יכול לרשום את הפקודה הבאה לקבל הסבר כללי על המוד- / help ואת הפקודה הבאה כדי לראות את כל הפקודות שיש במוד/commands (לפעמים יש הרבה פקודות אז יש גם /commands2/3 ועוד..)

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. Snir_Sofer's Avatar
  Snir_Sofer מנותק/ת TopGear Beginner
  תאריך הצטרפות
  07.01.2010
  שם פרטי
  שניר
  הודעות
  159
  #2

  Good Luck 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO