#1

החלוץ הארגנטיני, שיצא בפומבי כנגד הרומן של ג'ון טרי, בילה עם דוגמנית בליל משחק הידידות מול גרמניה, בזמן שאשתו מניקה את התינוקת בארגנטינה


חלוץ מנצ'סטר סיטי ונבחרת ארגנטינה, קרלוס טבס, לא מילא פיו מים כשפרשת ג'ון טרי והרומן עם בת זוגו של וויין ברידג', וטען כי לטרי "אין קוד מוסרי".
אבל על פי הפרסומים האחרונים, טבס לפחות היה צריך להיות דיפלומטי יותר. כעת מתגלה כי החלוץ בילה לילה עם "דוגמנית האובססיבית לכדורגלנים" ביום בו בתו הטריה השתחררה מביה"ח.
על פי הפרסומים, טבס התגנב לחדר המלון של מרינה פאיסאני, בעוד אשתו ונסה מניקה את קייטי בת ה-6 שבועות. כזכור, אשתו של החלוץ טסה בחודש פברואר לבואנוס איירס וילדה את התינוקת מספר ימים לאחר מכן. טבס עצמו מיהר לעמוד לצידה בארגנטינה וקיבל אישור מסיטי לעזוב


לפני החזרה לאנגליה, הוא שילם לכאורה על כרטיס טיסה של פאיסאני - ששמה נקשר אליו כבר בעבר. יתרה מכך, הדוגמנית ישבה כיסא מאחוריו במחלקת העסקים בדרך ללונדון.
"עם סגירת הדלתות, הוא הסתובב אליה והחל לדבר איתה", סיפר מקור לתקשורת האנגלית, "אחרי כמה זמן, היא ישבה איתו. הם היו מאוד צמודים כמו זוג צעיר ומאוהב".
אותו מקור טוען גם שפאיסאני בת ה-27 ישבה בחיקו של הארגנטיני בזמן שהשניים התנשקו. עוד הוסיף: "כשהמטוס נחת, הוא רץ קדימה. הם נראו נואשים לא להיראות ביחד".

טבס עם טרי במשחק בין הקבוצות. לא בדיוק יכול להטיף מוסר (רויטרס) פאיסאני סיפרה בעבר על תשוקתה לכדורגלנים: "אני מתה על כדורגלנים. כשאני רוצה שחקן אני פשוט הופכת לאלילה. אני מכסה את עצמי עם תמצית שוקולד ו-וניל כדי שהם ירצו לאכול אותי שלמה. אני חולמת שהם שורטים אותי בכל הגוף, אני לא יודעת שובע עם גברים".
מקור סיפר עוד על כמה החדשות הללו יסעירו את הזוגיות של ונסה וקרלוס: "אשתו בבית בארגנטינה, מחלימה מלידה טראומטית והוא באירופה עם המאהבת שלו ועם שקים על גבי שקים של כסף. ונסה המסכנה תהיה נסערת. היא במצב קשה אחרי כל מה שעברה וקרלוס הוא עדיין אהבת חייה".

טבס עם התינוקת. לא כל כך מוסרי, מסתבר (רויטרס) פאיסאני חיכתה בשבוע שעבר בלונדון לטבס, ואז השניים המריאו יחדיו למינכן, למשחק הידידות של ארגנטינה מול גרמניה. שוב, הם עלו למטוס בנפרד, אך בסופו של דבר ישבו זה לצד זה בטיסה והתעלמו אחד מהשני עם הנחיתה.


קרדיט לONE