#1

תוצאות בדיקת האולטרסאונד שעבר הערב (ד') הבלם אובחנו כתקינות, לאחר שהתגלה כי הוא סובל ממתיחה קלה בלבד בשריר הירך האחורי. דה סילבה, שיחזור להתאמן ככל הנראה בשבת, צפוי להיות כשיר ליום שני. לעומתו, דדי בן דיין עדיין בספק.דאגלס דה סילבה. בדיקת האולטרסאונד תקינה (צילום: אלעד ירקון, אדום עולה).


לאחר יום החופש לו זכו השחקנים אמש, חזרה הערב (ד') הפועל תל-אביב לאימונים לקראת המפגש ביום שני מול הפועל פ"ת באורווה (20:00, ישיר בערוץ 1). עם זאת, סגל חסר עמד לרשותו של אלי גוטמן, מאחר ומספר שחקנים נכללים בסגל נבחרת ישראל שתפגוש הערב את רומניה במשחק ידידות.

אביחי ידין, איתי שכטר, גילי ורמוט וביברס נאתכו שוהים עם הנבחרת ברומניה, ומלבד האחרון - כל השלושה צפויים לפתוח בהרכב. גם גל שיש, שפתח בשלושת המחזורים האחרונים בהרכב על חשבונו של בן דיין הפצוע, נכלל בסגל הנבחרת הצעירה ונעדר מהאימון הערב.


בתוך כך, דאגלס דה סילבה ערך היום אימון חלקי בלבד ולא השתתף במשחקונים שנערכו. הבלם עבר הערב בדיקת אולטרסאונד שתוצאותיה אובחנו כתקינות. דה סילבה סובל ממתיחה קלה בלבד בשריר הירך האחורי, והוא צפוי לשוב להתאמן בשבת או בראשון. ההערכה בהפועל היא כי דאגלס יפתח במשחק מול הפועל פ"ת ביום שני.
באשר לדדי בן דיין המצב פחות אופטימי. המגן, שסוחב פציעה ממושכת בשריר התאומים, לא קיים גם היום אימון מלא ושילובו בהרכב ליום שני עדיין מוטל בספק. בן דיין יעבור בימים הקרובים טיפולים במטרה להכשירו למשחק, ובהמשך השבוע יתברר סוגיית המגן השמאלי. אגב, גם בן דיין זומן לסגל הנבחרת, אולם נופה בעקבות הפציעה.
בתוך כך, בימים האחרונים נרשמה התקדמות משמעותית במשא ומתן בין רובין קאזאן להפועל ת"א, באשר להעברתו של ביברס נאתכו לשורות אלופת רוסיה. בשלב זה נותרו פרטים קטנים בחוזה, שצפויים להיסגר עם חזרתו של הקשר לארץ בתום משחק הידידות של הנבחרת. בהפועל נעשים מאמצים לאפשר לנאתכו לשחק מול הפועל פ"ת, במה שצפוי להיות המשחק האחרון שלו במדים האדומים.


קרדיט ל"אדום עולה" http://red-fans.com/default.asp