#1

מאמן פורטסמות' עמד לדין אחרי שגער בשופט במהלך ה-1:1 מול סנדרלנד. ארגון המאמנים האנגלי ייצג בדיון את גרנט, שספג גם קנס 4,000 פאונד על תנאי

מאמן פורטסמות', אברהם גרנט, נקנס הערב (רביעי) בסכום של 1,000 פאונד על-ידי בית הדין של ההתאחדות האנגלית לכדורגל בשל אירועי המשחק מול סנדרלנד. בנוסף, הישראלי ספג הזהרה וקנס של 4,000 פאונד על תנאי עד סוף עונת 2010/11.
בדיון שבו יוצג גרנט על-ידי ארגון המאמנים האנגלי, נלקח בחשבון עברו הנקי של גרנט על-ידי בית הדין של ההתאחדות באנגליה.
כזכור, במהלך המשחק שנערך בפראטון פארק ב-9 בפברואר והסתיים בתיקו 1:1 ביתי, מאמן פומפי גער בשופט, וכתוצאה מכך עמד לדין.
הכל החל בדקה ה-8, שופט המשחק, קווין פרינד, החליט להעניק פנדל לסנדרלנד ולשלוף כרטיס אדום לעבר חסן יבדה, למרות שבכלל הבלם ריקארדו רושה היה מעורב במהלך, וזאת למרות שחלוץ סנדרלנד, דארן בנט, בעט בעצמו ונפל מול השוער. לאחר שהקוון העיר את תשומת לבו של השופט, הפורטוגלי הורחק.
גרנט מאוד כעס על המקרה ובמחצית המשחק הטיח בשופט האשמות, שלא ידוע מה היה תוכנם. לאחר המקרה גרנט אף הורחק מהקווים וישב ביציע עד לתום 90 הדקות, תוך שהוא מדבר בטלפון עם אנשי הספסל ומחלק הוראות לשחקנים, שהשוו בדקת הסיום אחרי שני אדומים לסנדרלנד.
יבדה מורחק על ידי השופט בטעות (רויטרס) בהודעה שהוציאה ההתאחדות באנגליה נכתב: "האישום הוא בנוגע להתנהגות של גרנט לעבר השופט פרינד, בסיום המחצית הראשונה בפראטון פארק".

בפורטסמות' יכולים לשאוב עידוד מכך שגרנט לא הורחק ממשחק נוסף ויוכל לעמוד על הקווים ולהדריך את חניכיו במשחקם הבא - בגביע האנגלי מול בירמינגהאם סיטי ביום שבת.

גרנט רואה את המשך המשחק מול סנדרלנד מהיציע (רויטרס)


קרדיט לONE