#1

צפו בקינן, ורמוט, ערן לוי ואוזן ב"אתגר המשקופים" גלו מי הראשון שהצליח לפגוע במשקוף בבעיטה מחצי מגרש. בלם חיפה, קשר הפועל, חלוץ ה. חיפה והמגן התחרו בפרק השני שמאתגר את כוכבי הליגה


הנה משהו שבאמת לא כדאי לכם להחמיץ - פרוייקט המשקופים המיוחד, "אתגר המשקופים", יוצא לדרך. החלטנו לאתגר בגדול את שחקני ליגת העל ועשינו סיבוב בין כל קבוצות הליגה כדי לבחון את יכולת השחקנים בבעיטה מדויקת מחצי מגרש.
כל שחקן שהשתתף בפרוייקט קיבל שלושה ניסיונות כדי לפגוע במשקוף השער בבעיטה ישירה למשקוף (כדור שפוגע בדשא וקופץ למשקוף לא ייחשב). כשעברנו בין הקבוצות גם השחקנים עצמם הודו שמדובר באתגר לא פשוט וכי מדובר גם ביכולת של טכניקת בעיטה חזקה מספיק, ביכולת דיוק כמובן וכן, גם במזל כשמדובר במרחק כזה.


יש לציין, שישנם הבדלים קלים בין המגרשים השונים בהם מתאמנות הקבוצות כך שבמגרש וסרמיל, לדוגמה, קו מחצית המגרש מרוחק יותר מאשר במגרשים כמו בקריית שלום או ברעננה.
תזכורת: אורך מגרש כדורגל תקני נע בין 90 מ' ל-120 מ' ומכאן שמרחק הבעיטות מחצי מגרש הוא בין 45 מ' ל-60 מ' (למרות שאין מגרשים של 120 מטר בארץ).
http://www.one.co.il/Article/154065.html


בשבוע שעבר ניסו את מזלם ליאור רפאלוב, איתי שכטר, טברטקו קאלה ושחר סימנטוב כאשר אף אחד לא הצליח לפגוע במשקוף. השבוע: בלם האלופה, דקל קינן, קשר הפועל ת"א, גילי ורמוט, חלוץ הפועל חיפה, ערן לוי וגם מגן מכבי פ"ת, אורי אוזן.